Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy S4 Rusya’da mı Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S4 Rusya’da mı Tanıtılacak?

Geçtiğimiz yıl tanıtımı gerçekleştirilen Samsung Galaxy S3 akıllı telefon Londra’da tanıtılmıştı. Peki Samsung Galaxy S4 ne zaman ve nerede tanıtılacak?

Samsung’un oldukça ses getiren akıllı telefonlarından biri olan biri olan Galaxy S3 geçtiğimiz yıl Londra’da düzenlenen Unpacked 2012 adı verilen etkinlikte tanıtılmış. Samsung bu yıl Unpacked 2013 etkinliğini ise Moskova Rusya’da düzenliyor. Gelen haberlere bakılırsa Galaxy S4 akıllı telefonda Rusya’da yapılacak etkinlikte tanıtılacak. 15 Martta gerçekleştirilecek etkinlikte Samsung’un Galaxy S4 akıllı telefonun yanı sıra ürün ile birlikte sunacağı yeni servisleri de tanıtması bekleniyor. galaxy-s4

Haberler bununla sınırlı değil. Samsung şimdiden Galaxy S5 çalışmalarına da başlamış durumda. 2013 yılı içerisinde Galaxy S4 akıllı telefonunu çıkartacak olan firmanın hedefi 2013 yılında Galaxy S5 akıllı telefonunu çıkartmak. Bu yeni akıllı telefonun birkaç detayı da Unpacked 2013 etkinliğinin arka kapılarında mobil dünyasının yetkin kişileriyle paylaşılarak görüşleri alınacak. Bakalım kapalı kapılar ardından ne gibi detaylar çıkacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU