Sağlam, Hafif ve İş Amaçlı: Toshiba Z

Tecra Z50 A 01 Win8 1 Screen

TNB Bilgisayar, iş amaçlı kullanım önde tutularak tasarlanan en yeni notebook ailesi Z serisini tanıttı.

Z serisi ailesinde bulunan her üç notebook da, 4. Nesil IntelCore işlemcilerle güçlendirilmiştir ve her türlü profesyonelin ihtiyaçlarını karşılayabilecek  tam kapsamlı özelliklere sahip.  Opsiyonel dokunmatik ekrana sahip 33.8cm (13.3”) ekran boyutlu Portégé Z30, yalnızca 17.9mm inceliği ve 1.2 kg’dan başlayan hafifliğinin yanında sahip olduğu 512 GB kapasiteye kadar yüksek hızlı SSD ile bulundukları mekandan bağımsız olarak her yerde hızlı, yüksek güçlü ve üstün bilgisayar çözümü arayan yöneticiler için ideal.

Portege_Z30-A_3

Ofis dışında yoğun zaman geçiren danışmanlar, satış yetkilileri ve danışmanlar için 35.6cm (14.1″) ekran boyutlu Tecra Z40, geniş ekranıyla taşınabilirlikten taviz vermeden üretkenliği artırıyor. Ayrıca 1.47kg’dan başlayan ağırlığı, 21mm’den az kalınlığı ve kullanışlı docking özelliği ile etkileyici bir iş yardımcısı.

39.6cm (15.6″) ekranlı Tecra Z50 ise pazarda bulunan en ince notebook’lardan biri. Yalnızca 1.79kg’dan başlayan ağırlığı, geniş ve numerik klavyesi ile masa başındayken zorlu görevler için performansa ihtiyaç duyan, ofis dışındayken ise esneklik isteyen küçük ölçekli işletmeler ile tablolar ve planlar ile çalışan tasarım ofisleri için ideal.

Hem Tecra Z40 hem de Tecra Z50 kullanıcılara daha hızlı çalışma ve daha fazla üretkenlik imkanı veren en yeni yüksek hızlı SSD ve geniş HDD veya kilit iş uygulamaları için hibrid sürücü seçeneklerine sahip.

Tecra_family_06

Güvenilirlik için tasarlandı

Toshiba’nın EasyGuard süiti’nin eklenmesi ile tüm Z serisi notebook’lar yoğun iş yaşamı için sağlam ve dayanıklı olarak tasarlandı. Petek dokulu yapıya sahip hafif magnezyum kasası tasarımı güçlendiriyor ve sağlamlığı bir üst noktaya taşıyor. Her model Toshiba’nın kalite standartlarını karşılamak üzere HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test/Hızlandırılmış Yaşam biçimi Testi) ve bağımsız Alman test enstitüsü TÜV Rheinlandgibi zorlu testlerden geçirildi. Notebook’lar kaza sonucu düşmelere ve sıvı dökülmelerine karşı, 76cm yükseklikten düşmeye ve 30 ml’ye kadar sıvı dökülmelerine karşı test edildi.

Xiaomi, Uygun Fiyatlarla 4K HD Televizyon Pazarında!