Red Bull Tryouts : Formula 1 Tutkunları İçin Yepyeni Oyun

Red Bull Tryouts

Formula 1 tutkunlarının yeteneklerini test edebilecekleri Red Bull Tryouts heyecanı başladı. Hafıza, refleks ve odaklanma becerilerinin ölçüldüğü 3 ayrı bölümün yer aldığı oyunda her haftanın birincisi Red Bull Racing ürünlerinin sahibi olacak.

 Altı hafta boyunca sürecek olan Tryouts’ta en yüksek puanı elde eden kişi ise Red Bull Ring’de  sürüş deneyimi kazanacak. Tryouts, redbull.com/tr-tr/projects/formula1-tryouts oynanabiliyor.

Red Bull’un yeni oyunu Tryouts, motor sporları severlere yarış pilotlarının antrenmanda kullandıkları metotlara ve egzersizlerine odaklanıyor. Yarış anına değil yarış öncesi hazırlık aşamasına dikkat çeken ve 3 aşamadan oluşan oyunda, her F1 pilotunun sahip olması gereken hafıza, refleks ve odaklanma becerileri ölçülüyor.

Red Bull Tryouts

Altı hafta boyunca devam edecek olan Red Bull Tryouts’ta en yüksek puanı yapan kişi, bir arkadaşı ile unutulmaz bir Red Bull Ring sürüş deneyiminin sahibi olurken haftanın birincileri ise Red Bull Racing ürünleri kazanıyor.

Formula 1 heyecanı ağustos ve eylül aylarında hızla devam ederken 27 Ağustos’ta Galataport’ta gerçekleşecek Hollanda Grand Prix’sinde kurulacak oyun alanlarında Tryouts da deneyimlenebilecek.

Apple Watch Series 9 yenilikler açısından hayal kırıklığı olacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir