Radore veri merkezi’nden Dell PowerEdge R210 fırsatı

radore 2

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, aylık kiralama ücreti 300 TL olan ve performansıyla dikkat çeken Dell PowerEdge R210’u yıllık taahhüt ile alındığı takdirde tüketicilere 199 TL’ye sunuyor

Radore Veri Merkezi, son teknoloji ürünü sunucuları tüketicileri için rakipsiz fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Aylık kiralama ücreti 300 TL olan Dell PowerEdge R210’u, tüketicilerine 199 TL (KDV dahil) üzerinden sunuyor.

Tüketiciler, birçok Bilişim Teknolojileri ortamının gereksinimini karşılayacak şekilde tasarlanan Dell PowerEdge R210’a, yıllık kiralamalarında rakipsiz bir fiyata sahip olabiliyorlar. Stoklarla sınırlı olan kampanyada ayrıca 100 Mbit/s internet erişimi de ücretsiz olarak sunuluyor.

radore

Yapılandırılabilen, paylaşımsız ve kotasız internet erişimli (100 Mbit/s) hizmet, son teknoloji ürünü sunuculardan oluşuyor. Meydana gelebilecek donanım problemlerine karşı tüm sunucular garanti kapsamında olup, mesai saatleri içinde 4, mesai saatleri dışında 8 saat içinde garantili donanım değişikliği yapılabiliyor.

Birçok Telegram kullanıcısının bilgileri çalındı