Home Genel PS5 güncellemesi TikTok benzeri bir düzenleyici getiriyor!

PS5 güncellemesi TikTok benzeri bir düzenleyici getiriyor!

0
PS5 güncellemesi TikTok benzeri bir düzenleyici getiriyor!

Sony, bugün PS5 Share Factory Studio için kullanıcıların önceden ayarlanmış, Tik-Tok benzeri formatlarla kısa biçimli oyun videoları oluşturmasına olanak tanıyan yeni bir hızlı düzenleme modunu duyurdu. İşte detaylar.

Bir blog gönderisinde Sony, “Bits” olarak adlandırdığı yeni düzenleme özelliğini, oyuncuların oyun klipleri için küratörlüğünde bir Bit stili seçmelerine veya “Hızlı Düzenleme” moduyla çekimlerini daha da özelleştirmelerine olanak tanıdığını açıkladı. Oyuncular, her hafta yeni Bits stillerinin ortaya çıkmasını bekleyebilirler. Bits temaları özel etkinliklere, tatillere, mevsimlere ve trend olan içeriğe dayalı olacak. PS5 güncellemesi bir çok yeniliği beraberinde getirecek. Şirket, “Bits ile amacımız, PlayStation oyuncularının harika başarılar, şakalar, gösteriler ve diğer her tür göz alıcı içeriği paylaşmak için kısa biçimli oyun videoları oluşturmasını ve paylaşmasını süper kolay ve eğlenceli hale getirmek” dedi.

Share Factory Studio, oyuncuların oyun görüntülerini doğrudan konsollarında yakalamasına ve düzenlemesine ve sosyal medyada paylaşmasına olanak tanıyan PlayStation’ın ücretsiz düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, HDR video desteği ve animasyon, çıkartmalar, filtreler ve ses efektleri ekleme yeteneği dahil olmak üzere gelişmiş video ve ses düzenleme özellikleriyle dolu. Ancak  PS5 Share Factory Studio’nun birçok seçeneğinden bunalanlar için Bits, sosyal medya dostu oyun klipleri oluşturmanın kolay bir yolu gibi görünüyor. Bits’in nasıl göründüğüne dair bir ön izleme için aşağıdaki kısa fragmana göz atabilirsiniz.

Samsung, 300 işçisini TV LCD bölümünden yarı iletken birime kaydıracak

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version