Prisma Artık Android’de

prisma android

Son günlerde Pokemon GO’dan sonra en çok dikkat çeken mobil uygulama olan Prisma Android’e geldi. Fotoğraf düzenleme ve efekt verme işlemlerini bambaşka bir boyuta taşıyan uygulama ile sanat eserleri yaratabilirsiniz.

Çektiğiniz bir fotoğrafı buluta gönderdikten sonra çeşitli işlemlerden geçiren yazılım şimdiye kadar hiçbir efekt yazılımda görmediğimiz ilginç efektleri ile fotoğrafınızı bir sanat eserine çeviriyor.

 

İlk olarak İOS plartformunda çıkan uygulama günlük 1.5 milyon kullanıcıya ulaşmış ve büyük bir başarı elde etmişti. Sadece İOS platformunda elde edilen bu başarının sırrı ise uygulamanın efektlerinin görselleri pastel tonlara dönüştürmesi ve illüstrasyon çalışmasına dönüştürmesi.

Gerçekten  etkileyici görüntüler ortaya çıkartabilen yazılımın ise en önemli sorunu internet istemesi. Yazılım görüntüleri internet aracılığıyla kendi bulut servisine gönderiyor ve orada işliyor.

Uygulama Google Play’de şimdiden 30.000’in üzerinde oy alarak 4.5 puan almış durumda. App Store’da ise 10.6 milyon kez indirilmiş. Şimdiye kadarsa 400 milyon fotoğraf sistemde işlenmiş. Uygulamanın Google Play sürümüne buraya tıklayarak, App Store sürümüne ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple Watch kan kaybediyor!