Prime’ın evde internet müşterileri ayrıcalıkların keyfini çıkarıyor

evde internet

Prime’ın evde internet müşterileri, yüksek hızlı internetin keyfini çıkarırken, eğlenceden seyahate, yeme içmeden kişisel gelişime kadar farklı alanlarda sayısız ayrıcalığa ulaşıyor.

 Prime’ın içeriği günden güne yeni fırsatlarla zenginleşiyor. Türk Telekom evde internette 100 Mbps ve üzeri yüksek hızlı internet paketine sahip müşteriler, Türk Telekom Prime programına dahil olarak, farklı kategorilerde kampanya ve indirimlerden faydalanma şansı elde ediyor.

Prime ayrıcalıkları

Türk Telekom mobil kullanan Prime müşteriler özelinde, ev internetinde de Türk Telekom’u tercih eden yeni müşteriler yüksek hızlı fiber internetten 24 ay boyunca avantajlı fiyatlarla yararlanma fırsatı elde ediyor. Türk Telekom Evde İnternet kullanan Prime’lılar 100 Mbps fiber internet paketinde toplam 480 TL indirim avantajı yakalıyor.

evde internet

Seyahat ve alışveriş de avantajlı

Prime, eğlence, ulaşım, güvenlik, kişisel gelişim, seyahat ve yeme içme gibi farklı sektörlerdeki markalar ile iş birliği yaparak evde internet müşterilerine ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunuyor. Prime’lılar, Biletix’ten 400 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde yüzde 30 indirim fırsatı yakalıyor.

Ulaşımda ise Prime müşterileri seçili İSPARK otoparklarından ücretsiz yararlanırken, uçak seyahatlerinde de HAVABUS ile ücretsiz havalimanı transferi hizmetini kullanabiliyor. Tatil ve ev güvenlik sistemleri avantajlarıyla da Prime’lılar gönül rahatlığıyla tatile gidiyor.

Setur’da geçerli seçili tatil ve şehir otellerine ek yüzde 7 indirimden faydalanırken, ev güvenliği Securitas ayrıcalığı ile daha ekonomik hale geliyor.

Securitas Alarm’dan yeni alarm veya kamera sistemleri satın alımlarında, alarm izleme hizmet bedeli ilk 6 ay yüzde 50 indirimli olarak Prime’lılara sunuluyor.

Gıda sektöründe de müşterilerine çeşitli avantajlar sunan Prime, Sütiş Çiftliği uygulamasından veya web sitesinden alışveriş yapan müşterilerine 350 TL ve üzeri alışverişlerinde tüm ürünlerde geçerli yüzde 10 indirim sağlıyor.

Espresssolab’de bir araya gelen Türk Telekom Prime müşterileri seçili kahve alımlarında ‘bir kahve alana, bir kahve bedava’ ayrıcalığıyla sevdikleriyle kahve keyiflerine keyif katarken, www.divanpastaneleri.com.tr/ sitesindeki tüm ürünlerde geçerli 400 TL ve üzeri alışverişlerine özel yüzde 20 indirim fırsatı elde ediyor.

Midjourney yeni özelliğiyle Photoshop’u aratmıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir