Ana sayfa Genel Plants vs Zombies 3 teste açıldı

Plants vs Zombies 3 teste açıldı

Mobil ve masa üstü oyun cihazlarında çok sayıda oyuncunun ilgisini çeken oyun serisi Plants vs Zombies için, serinin üçüncü oyunu teste açıldı.

Plants vs Zombies serisi geri dönüyor

Milyonlarca oyuncusu olan serinin üçüncü oyunu için duyuru yapan yapımcı PopCap Games, oyunun Android 6.0 işlemlerde çalışacağını açıkladı. Donanım olaraksa Samsung Galaxy S7 ile aynı seviyede donanımlara sahip bir telefon gerekecek.

Yapımcı PopCap, oyundaki savaş bölümü hakkında geri bildirimlerin oyunu geliştirmek açısından çok yararlı olacağının da altını çiziyor.

Dileyenler oyunun Alpha versiyonunu Google Play üzerinden indirebilecek.

Oyun serisini daha önce oynanamış olanlar için kısaca tanıtmak gerekirse, karikatürize zombi ve bitki karakterlerin savaştığı taktik bir strateji olan oyunda, oyuncular zombilerin bitkileri geçerek ev sahibine ulaşmasını engellemeye çalışıyor. Yaratıcı stratejilerin kullanılabildiği oyun, hızlı, eğlenceli, beyin jimnastiği yaptıran neşeli bir oyun olarak, milyonlarca kişinin beğenisini toplamıştı.

Popüler oyun Limbo ücretsiz oldu!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler