Ana SayfaGenelPizza Hut, DJ tablalı pizza kutusu göndermeye başladı

Pizza Hut, DJ tablalı pizza kutusu göndermeye başladı

Pizza sektöründeki ağır rekabete, dijital teknoloji bulaştı. Birbirinden farklı ve lezzetli pizzalar üretme yarışında tıkanan pizza zincirleri artık rekabeti yeni bir boyuta taşıyor. 

Pizza Hut’ın yeni girişimi, pizza kutularının üzerine dijital DJ tablası basmak oldu. Böylece ünlü pizza zincirinden sipariş verenler, gelen kutunun üzerindeki dokunmatik yüzeyi, DJ tablası olarak kullanabiliyorlar. Pizzaların özellikle arkadaş toplantılarında çok popüler olduğunu fark eden Pizza Hut böylece arkadaş toplantılarında müzik yapmak isteyen gizli yeteneklerin ortaya çıkmasını umuyor.

Elektronik şirketi Novalia tarafından tasarlanan pilli ve karton DJ tablaları, Bluetooth üzerinden PC’ye, tablete veya telefonlara bağlanabiliyor. Böylece, kullanıcıların yaptığı müzik, bu cihazların hoparlörlerinden sese dönüşüyor.

Yeni DJ tablaları şimdilik sadece İngiltere’deki 350 Pizza Hut restoranında ve az sayıda dağıtılacak. Dolayısıyla, bu ilginç DJ tablalarına sahip olmak için Pizza Hut’a dolu dolu bir sipariş vermek gerekiyor. DJ tablası olmasa da benzer kutuların Pizza Hut’ın dünyadaki başka şubelerinde de önemli bir pazarlama aracı olarak servis edilmesi şaşırtıcı olmayacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU