Oyun bilgisayarlarında şok indirim!

g4rg43h

Şu sıralar oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyorsanız sizlere çok iyi bir haberimiz var. Oyun bilgisayarlarında şok indirim!

Son dönemde oyuncu bilgisayarlarının iyiden iyiye pahalandığı inkar edemeyeceğimiz bir gerçek. Peki şimdilerde bir üreticinin ürünlerinde yüzde 10 indirim yaptığını söylesek ne derdiniz?

Türkiye’nin önde gelen PC üreticilerinden Monster, oyuncu ve iş bilgisayarlarında yüzde 10’luk indirime gitme kararı aldı.

Aslında bu indirim kampanyası daha önce başlamıştı. Fakat Ağustos itibariyle sona ereceği belirtilen kampanyasının süresi 31 Ağustos’a kadar uzatıldı.

Oyun bilgisayarlarında şok indirim!

Monster Notebook, oyunculara ve yüksek performanslı teknoloji deneyimi arayan kullanıcılara fırsatlar sunmaya devam ediyor. Temmuz ayı boyunca geçerli yüzde 10 indirim kampanyasının süresinin 31 Ağustos’a kadar uzatıldığı duyuruldu.

Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli kampanya ile Abra, Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serisi notebooklar, Aryond serisi monitörler ve Pusat serisi oyuncu aksesuarlarının tamamı yüzde 10 indirimle satın alınabiliyor.

Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel bir diğer kampanya kapsamında ise Monster Notebook dizüstü bilgisayar alışverişlerinde vade farksız 12 taksit imkânından yararlanmak mümkün. Monster’ın internet adresinden veya Monster Notebook mağazalarından 31 Ağustos’a kadar yapılacak alışverişlerde geçerli bu iki kampanyadan aynı ayna yararlanılabiliyor.

Monster Notebook’un tüm ürünleri, sıra dışı satış sonrası hizmetleri ve mevcut kampanyaları hakkında detaylı bilgiye Monster Notebook mağazalarından veya web sitesindeki Monster Notebook Dijital Mağazası’ndan ulaşılabilir.

Honor MagicBook X 15 Türkiye fiyatı açıklandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir