Oppo Reno 8Z 5G özellikleri belli oldu

Oppo

Çinli teknoloji şirketi Oppo tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon modeli Oppo Reno 8Z 5G’nin özellikleri ilk defa ortaya çıktı.

Oppo Reno 8Z 5G özellikleri belli oldu. Akıllı telefon dünyasında gösterdiği markalaşma başarısıyla adından sürekli bahsettiren Çinli teknoloji devi Oppo, şu sıralar Reno 8 ailesine yeni bir üye katma telaşı içerisinde. Hali hazırda zaten bu seri Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+ gibi 3 farklı modele sahipti. Ancak anlaşılan Çinli teknoloji şirketi, bu seriyi genişletmeye ve özellikle de bütçe tercihleri bakımından farklı cihazlarla desteklemeye devam edecek.

oppo k10 energy 2

Ortaya çıkan son bilgiler ise bizlere, Oppo’nun Reno 8Z 5G adını verdiği yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığını gösteriyor. İlk defa Geekbench test sonuçlarıyla karşımıza çıkan yeni telefon, aslında özelliklerini de bu sayede yine ilk defa gözler önüne sermiş oldu.

oppo k10 energy 1

Oppo Reno 8Z 5G özellikleri belli oldu

Geekbench test sonuçlarına baktığımız zaman dikkatimizi çeken ilk şey, bu telefonun gücünü Snapdragon 695 yonga setinden aldığını görmek oldu. Yonga setini 8GB’lık bir RAM ile destekleyen cihaz tek çekirdek performansından 687, çoklu çekirdek performansından ise 1.920 puan aldı.

oppo 3

Elektriksel gücünü 4.500mAh’lık bataryasından alacak olan telefonda aynı zamanda 33W hızlı şarj teknolojisinin bulunması bekleniyor. Oppo’ya yakın kaynaklardan gelen ilk bilgilere göreyse, telefonun arka yüzeyinde bizleri yine 3’lü bir kamera kurgusu bekliyor olacak. Telefonun fiyatı hakkında şimdilik herhangi bir bilgi verilmezken, çıkış tarihi konusunda da belirsizliğin sürdüğünü ifade edelim.

Star Wars dizisi Andor’dan yeni fragman


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir