Online Erişimde Ultra Güvenlik Dönemi

ESET, mobil cihazlardan şirket dosyalarına güvenli erişimi sağlayan ESET Secure Authentication uygulamasını güncelledi. ESET Global Satış ve Pazarlama Başkanı Ignacio Sbampato’ya göre, çift faktörlü kimlik doğrulamayı sağlayan bu ürünle şirketler, kritik iş uygulamalarına ultra güvenli erişim sağlayacak.

ESET Secure Authentication (ESA); yüksek güvenlikli mobil, çift faktörlü bir kimlik  doğrulama (2FA) uygulaması. Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, İspanya Barcelona’da 24-27 Şubat tarihlerinde düzenlenen Dünya Mobil Kongresi vesilesiyle bu ürünün güncellenmiş versiyonu pazara sundu. ESET Secure Authentication, kimlik doğrulama sürecinde, ad/şifre kullanımına yeni bir güvenlik katmanı ekleyerek, çift katmanlı parola doğrulaması istiyor. Güncellenen ESA, daha geniş yelpazedeki uygulamalar ve veriler için güvenliği genişletiyor. ESET Secure Authentication’ın ilk versiyonu 2013 yılında piyasaya sürüldü ve pek çok şirketi, siber saldırıların ortaya çıkaracağı zararlardan korudu.

Eset-Online Erişimde Ultra Güvenlik Dönemi

ESET Secure Authentication’in küçük ve orta ölçekli firmalar için mükemmel bir seçenek olduğunu belirten Ignacio Sbampato, “Ürünün yeni versiyonu özellikle   ESET, Microsoft SharePoint Server ve Microsoft Dynamics gibi kritik iş uygulamaları için ultra güvenli erişim sağlar” dedi.

ESET Secure Authentication

ESET Secure Authentication yeni sürümü şu anda Arjantin, Bahreyn, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İrlanda, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Suudi Arabistan, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Amerika’da kullanımda.

Microsoft OneDrive Büyük Sürprizlerle Geldi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin