Nvidia GeForce 419.67 yayınlandı!

Nvidia GeForce 419.67

Nvidia yeni oyunlar için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Şimdi de Sekiro: Shadows Die Twice için Nvidia GeForce 419.67 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ile gelen yenilikler haberimizde.

Nvidia, yeni oyunlar için güncellemeler yayınlayıp performans artışları sunmaya devam ediyor. Şimdi de ekran kartı devi Sekiro: Shadows Die Twice için güncelleme yayınladı. GeForce 419.67 güncellemesi ile Battlefield 5’e yeni gelen Battle Royale türündeki Firestorm moduda performans artışları sağlanıyor.

Nvidia GeForce 419.67 neler getiriyor?

PlayStation 4’ün çökmesine neden olan ve eleştirilerin hedefindeki Anthem’e de güncelleme ile DLSS desteği geliyor. Ayrıca RTX modellerinde yer alan ışın izleme özelliği Shadow of The Tomb Raider ve Sekiro: Shadows Die Twice oyunlarına ekleniyor.

AMD FreeSync destekli ASUS VG278QR ve ASUS VG258 monitörlere G-Sync desteği de güncelleme ile sunuluyor.

Nvidia 3D Vision için kötü haber

Nvidia’nın 3D Vision özelliği Devil May Cry 5 ve Total War: Three Kingdoms oyunlarında artık çalışıyor. Ancak Nvidia 3D Vision özelliğinin bu oyunlarda kullanılmasını tavsiye etmiyor.

Güncelleme ile ayrıca; Ghost Recon: Wildlands, Far Cry: New Dawn, Total War: Warhammer 2 ve Apex Legends‘ta yaşanan sorunların büyük bir bölümü de çözülüyor.

Nvidia GeForce 419.67


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin