Ana sayfa Donanım NVIDIA Dünyanın En Güçlü Ekran Kartını Tanıttı

NVIDIA Dünyanın En Güçlü Ekran Kartını Tanıttı

NVIDIA, dünyanın en güçlü ekran kartı GTX TITAN Z’yi duyurdu. Çift Kepler grafik işlemcisine sahip olan GTX TITAN Z,12GB ön belleğe sahip.

NVIDIA‘nın her yıl düzenlediği GPU Teknoloji Konferansında, NVIDIA dünyanın en güçlü ekran kartı GTX TITAN Z modeli tanıtıldı. NVIDIA CEO‘su Jen-Sun Huang‘ın tanıttığı GTX TITAN Z, 5760 çekirdek ve 12 GB’lık 7 Gbps GDDR5 belleğiyle TITAN Z sunduğu gerçek anlamda çılgın performans ile bugüne kadar geliştirilen en hızlı grafik kartı.

NVIDIA GTX TITAN Z

Alışılmış çift GPU’lu kartların aksine TITAN Z‘de, ikiz işlemcilerini aynı saat hızında ve dinamik güç dengesi ile kullanmakta. TITAN Z birinci sınıf bileşenler ile geliştirilmiş olup, olağanüstü sağlamlıkta ve çarpıcı bir tasarıma sahip tamamen alüminyum bir kasada seçkin bir akustik ve ısı performansı sunmakta. İki işlemcide toplam 5760 çekirdek barındıran TITAN Z, Ultra çözünürlükte bir oyun ve eğlence deneyimi sunuyor. 

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler