Nubia Red Magic 3s Avrupa’da satışa çıkıyor

zte nubia red magic 3s

ZTE’nin oyun odaklı akıllı telefon modeli Nubia Red Magic 3s Çin’in ardından küresel pazara açılmaya hazırlanıyor. İşte telefon hakkındaki son detaylar.

ZTE’nin kısa süre önce Çin’de satışa sunduğu oyun odaklı akıllı telefon modeli Red Magic 3s şimdi de Avrupa’da raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. ZTE tarafından paylaşılan rapora göre Red Magic 3s 16 Ekim itibariyle global pazara açılacak.

Bu çerçevede telefonun Avrupa ve Amerika başta olmak üzere, Japonya, Avustralya, Hong Kong, İsrail, Japonya, Singapur, Endonezya, Tayvan ve Kanada’da satışa sunulması planlanıyor.

Hatırlanacağı üzere Red Magic 3s kısa süre önce Çin’de 420 dolardan satılmaya başlanmıştı. Telefonun küresel pazardaki etiketinin de bu civarlarda olması bekleniyor.

nubia Red Magic 3s

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Red Magic 3s, Qualcomm’un yeni nesil yonga seti Snapdragon 855+’tan güç alıyor. Sistemini 8GB RAM ile destekleyen modelin dahili depolama hafızası ise 256GB. 5000 mAh’lık bataryadan beslenene telefon 18W hızlı şarj teknolojisini de destekliyor.

48 MP’lik tek bir ana kameraya sahip olan Nubia Red Magic 3s 8K/15fps kalibresinde video kaydı gerçekleştirebiliyor.

iPhone XR fiyatı aslında 4000 TL!