Ana SayfaCep TelefonuNokia 808 PureView’e Güncelleme Sürprizi

Nokia 808 PureView’e Güncelleme Sürprizi

Nokia’nın oldukça yüksek çözünürlükte fotoğraf çekebilme kabiliyetine sahip akıllı telefonu 808 PureView’e güncelleme geldi. 

Nokia’nın adından fazlasıyla söz ettiren ve 41 megapiksellik fotoğraf çekebilme kabiliyetine ve ilk PureView teknolojisine sahip olan akıllı telefonu 808 PureView artık daha da akıllı olacak. Bilgisayar üzerinden yüklenebilen güncelleme ile 808 PureView sahipleri cep telefonlarını daha performanslı kullanabilecek.
Nokia_PureView_808_guncelleme
Yeni güncellme ile ufak hataların üstesinden gelen Nokia, 808 PureView’in performansını da biraz daha arttırmış. Pil performansına ilişkin bir takım düzenlemelerde yapan Nokia cihazın pil süresinin bu güncelleme ile daha da uzayacağını iddia ediyor. Bu iddiayı elimizde cihaz olmadığı için test edemedik. Güncellemenin tamamı 420 MB ve Nokia PC Suite aracılığı ile akıllı telefona yüklenebiliyor.

Geçtiğmiz dönemde Nokia PureView oldukça fazla ses getirmiş ve fakat bu popülerlik ürünün satışlarına yansımamıştı. PureView teknolojisin başarısı da gün geçtikçe teknoloji severler tarafından onaylandı. Bu seferde  Nokia 808 PureView’in yüksek fiyatı kullanıcıların ürüne erişmesini engelleyen faktörlerin başında gözlere çarptı.Nokia-808-PureView Nokai yeni dönemde ise PureView teknolojisini Lumia 920 üzerinde kullandı ve teknolojinin ne kdar başarılı olduğunu bir daha gözler önüne serdi. Window Phone 8 işletim sistemiyle birlikte kullanılan PureView teknolojisinin önümüzdeki günlerde yeni akıllı telefonlarda da yer bulması bekleniyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting