NFC Destekli Bluetooth Kulaklık: Jabra Storm İnceleme

jabra storm

#İŞBİRLİĞİ

Jabra Storm, tüm akıllı telefonlara uyumlu olan bir Bluetooth kulaklık. Ürünün en büyük özelliği ise rüzgar ve fırtınada bile kesintisiz iletişim sağlaması.

Spor yapan kişiler Jabra Storm’u çok sevecekler. Hatta Motorsiklet sürücüleri bu ürüne mutlaka göz atmalılar. Jabra Storm, rüzgarlı ortamlarda kullanıcıya kesintisiz bir hizmet sunan bir Bluetooth kulaklık. Daha doğrusu rüzgar sesini kesin ve konuşmalarda net bir ses aktarımı yapan bir cihaz.

7.9 gr ağırlığında olan ve kulağa rahatsız etmeden iyi oturan Jabra Storm üzerinde bulunan Micro USB girişi sayesinde şarj (2 saat ’de şarj ediliyor) ediliyor. 10 gün bekleme ve 10 saat aktif konuşma süresi sunan Jabra Storm, beraberinde gelen rüzgar kesen sünger ile HD kalitesinde ses aktarımı sağlıyor.

jabra_storm

Elbette bu ürünün artıları sadece bunlar değil. Jabra Storm, desteklediği NFC teknolojisi sayesinde çok rahat bir şekilde akıllı telefonlarla bağlantı kuruyor. Kurulum için yapmanız gereken tek şey Jabra Storm’u NFC destekli telefona dokunmak.

Toplam 8 adet telefon Jabra Storm’a bağlanabiliyor. Bunlarda iki tanesi aynı anda senkron kullanılabiliyor.

Jabra Storm’un diğer bir avantajı ses tanımlama özelliğine sahip olması. Gelen bir çağrıyı YES komutu vererek yanıtlayabiliyorsunuz. Bu esasında iyi bir özellik. Dezavantajı ise çağrının kimden geldiğini bilmeden yanıtlanmanız. Benzer ürünler gelen çağrıda kişinin adını da söyleyebiliyorlar. Jabra Storm’da bu özellik ne yazık ki yok.

Buna karşın GPS gibi ekstra özellikler sunan bir Android uygulaması yer alıyor. Bu uygulama sayesinde kulaklığı rahatça bulmanızı sağlıyor.

Teknik Özellikler

Bağlantılar: Bluetooth, NFC
Konuşma süresi: 10 Saat
Stand By: 240 Saat
Boyut: 84x62x16 mm
Ağırlık: 7.9 gr

“Bu incelemesini yaptığımız ürün, ilgili marka tarafından kurumumuza sağlanmıştır.”

Işık Hızında İnternete TP-LINK Dopingi