Ana SayfaDonanımNext&Nextstar Machina 3D ile Televizyon İzleme Alışkanlıkları Değişecek!

Next&Nextstar Machina 3D ile Televizyon İzleme Alışkanlıkları Değişecek!

Next&Nextstar, reklam atlama, güvenlik kamerası ve web tarayıcı özellikleri ile donatılmış Next Machina 3D ile kaliteli görüntü ve teknolojide çığır açan yenilikleri bir arada sunuyor.

Sunmuş olduğu ürünlerde daima yeniliği ve farklılığı arayan Next&Nextstar, Türk ve Koreli mühendisleri tarafından, son teknoloji ile üretilen Next Machina 3D Uydu Alıcısı ile kullanıcılarına benzersiz bir televizyon izleme deneyimi sunuyor. ARM CORTEX-A9 mimarisi ile üretilmiş cihaz, sahip olduğu üstün teknolojik işlevsellik sayesinde, ileriye dönük teknoloji ile geliştirilebilme ve uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor. Öte yandan Türkiye’de bir ilk olarak, ister uydudan, ister IPTV üzerinden gelen görüntüyü ya da USB bağlantılı harici bir bellekten aktardığınız 3 boyutlu bir filmi Power 3D GPU teknolojisi ile 2D’ye çevirmeyi de mümkün kılıyor. Kullanıcılarının televizyon keyfinin bölünmesini engelleme ve aynı anda bir kaç fonksiyonu bir arada kullanabilme imkanı sağlayan Next&Nextstar, Next Machina 3D uydu alıcısı ile kullanıcılarının televizyon izleme alışkanlığını değiştiriyor.

Next Machina 3D ile reklam izlemek zorunda değilsiniz!

- Reklam -

Dizi veya filmin en heyecanlı yerinde ansızın yayına giren reklamlar ile televizyon keyfi sekteye uğrayan kullanıcılar için Next&Nextstar tarafından geliştirilen uydu alıcısı, reklam başladığı an kumandadan artırabileceginiz süre ile reklam filtresini devreye sokuyor. Siz kanallarda dolaşırken reklam bittiğinde kanala otomatik olarak geri dönüyor ve televizyon keyfiniz kaldığı yerden devam ediyor.

Güvenlik kamerası ve uydu alıcısı bir arada!

Güvenlik sistemleri ile yeni projelere imza atan Next&Nextstar, uydu alıcısı ile ev güvenliğini ilk kez bir araya getirdi. Next&Nextstar kullanıcılarına, cihazla uyumlu bir pc web kamerasını ürüne takarak evlerinde güvenliği sağlama imkanı sunuyor. Kullanıcılar, internete bağlı uydu alıcısı kapalıyken bile, internet IP’sini herhangi bir browser uzerinden (pc, tablet, bilgisayar) kameraya bağlayabilme ve ortamı izleyebilme ayrıcalığını sunuyor.

Next Machina 3D ile benzersiz televizyon keyfi!

“Daha önce yapılmamışı yapma” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Next&Nextstar, kullanıcılarına televizyon izlerken aynı anda televizyon üzerinden sosyalleşme ayrıcalığı da tanıyor. Bilinen tüm video ve ses formatlarını destekleyen Next Machina 3D Uydu Alıcısı’nın web tarayıcısı ile internette dolaşabilmek, Youtube’a girmek ve video indirmek de mümkün. Sadece pc üzerinden izleyebildiginiz internet TV linki olduğunda ise Next Machina 3D Uydu Alıcısı’na linki girip yayını televizyondan seyretme imkanı sunuyor. Ürün, ayrıca bölme özelliği ile ekranı dörde bölenerek aynı anda 4 farklı yayını izleme şansını sunarak kullanıcılarına benzersiz bir televizyon izleme ve sosyalleşme deneyimi yaşatıyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting