Ana SayfaGenelNano UPS : Elektrik kesintisine karşı

Nano UPS : Elektrik kesintisine karşı

Tunçmatik’in geliştirdiği Nano UPS ; şebeke elektriği kesildiği anda devreye giriyor ve modem, dect telefon, güvenlik kamerası gibi cihazların 6 saate kadar kesintisiz çalışmasını sağlıyor.

Nano UPS : Kompakt ve sade tasarımı

Beklenmedik anlarda yaşanan elektrik kesintisinin beraberinde getirdiği iletişim ve güvenlik kaybı herkes için sorun oluyor. Güvenlik kameraları, dect telefonlar ya da modem sayesinde internete bağlı bütün cihazlar elektrik kesintisinden etkilenirken, geride kimi zaman maddi kimi zaman ise itibar kaybı oluşturabiliyor. Büyük önem taşıyan bu cihazlar için en kritik sorun olan güç kesintisi Tunçmatik Nano UPS ile çözüm buluyor. Gelişmiş teknoloji kullanılarak tasarlanan NanoUPS telsiz, modem, güvenlik kamerası gibi cihazlara, şebeke elektriği kesildiğinde güç sağlıyor. Adaptör fişlerini andıran ve doğrudan prize takılan bu küçük UPS, ince ve kullanışlı tasarımı ise evinizin dekorasyonunu bozmadan istediğiniz alanda kullanma imkanı sunuyor.

Tuncmatik Nano UPS 2

- Reklam -

Elektrik kesintisine karşı çalışmasını istenen cihazın kendi adaptörü yerine geçen ve prize takınca çalışmaya başlayan NanoUPS, farklı voltajlardaki cihazlara göre ayarlanabiliyor. Kısa sürede içerisinde bulunan UPS’i şarj eden adaptör, sonrasında oluşacak kesintiler için anında devreye girerek, bağlı olan cihazı çalıştırmaya devam ediyor. 6 saat sürekli kullanım imkanı sunan NanoUPS 500 kere tekrar sarj olması sayesinde de uzun ömürlü adaptörler arasında fark yaratıyor.

Nano UPS Özellikleri:

  • 500 Defa Şarj Kapasitesi
  • 6 Saate Kadar Kesintisiz İnternet
  • 265 Gram
  • Patentli Tasarım
  • Nano UPS adaptör yerine DC kaynak olarak da kullanılır.
  • Kesintisiz internet keyfi için kullanılır.

iPhone X, Apple hisselerini coşturdu

- Reklam -
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting