Ana Sayfa Akıllı Telefon Moto G8 Play Android 10 güncellemesi alıyor

Moto G8 Play Android 10 güncellemesi alıyor

Motorola, Android 10 aygıt yazılımını Brezilya’daki Moto G8 Play cihazına yüklemeye başladı. QMD30.47-19 ürün yazılımı, Motorola’nın birkaç hafta önce Hindistan’daki Tek Makro’ya yüklediği Android 10 ile aynı ve yaklaşık 1.46GB boyutunda.

Android 10, bir dizi iyileştirmeyi beraberinde getiriyor. Karanlık temayı, gelişmiş gezinme panelini ve Aralık 2020 güvenlik yamasını etkinleştiriyor. Geçen yıl Temmuz ayında, Twitter’daki Motorola Brezilya ekibi güncellemenin cihaz için “yakında” yayınlanacağını iddia etmişti. Aralık ayına gelindiğinde ekip, Android 10’un son test aşamasında olduğunu söyledi. Motorola’nın, ilk “çok yakında” iddiasından bu yana 6 aydan fazla bir süre geçti. Nihayet Motorola G8 Play için Android 10’u kullanıma sunulmaya başladı. Motorola, bölgeye yönelik resmi yazılım güncellemeleri sayfasında Motorola G8 Play için Android 10’un mevcut olduğunu doğruladı.

Diğer çoğu Android işletim sistemi güncellemesi gibi, bu güncelleme de aşamalı olarak kullanıma sunuluyor. Bu nedenle, ülkedeki tüm kullanıcılara sunulması birkaç saat hatta birkaç gün sürebilir. Cihazınıza söz konusu güncelleme gelirse aşağıdaki gibi görünecektir.

Moto G8 Play Android 10 güncellemesi alıyor

Güncelleme ilk olarak Brezilya’da karşımıza çıktı. Kısa süre içinde Motorola’nın kısa süre içinde diğer bölgelerde Motorola G8 Play için Android 10’u piyasaya sürmesini bekleyebiliriz. Bununla birlikte, şirket nihayet odak noktasını Android 11’e odaklanmaya çevirebilir. Şu anda yalnızca Motorola G Pro en son Android sürümünü aldı. Marka Android güncellemelerinde rakiplerine kıyasla biraz geri kaldı.

Tesla açıkladı Bitcoin rekor kırdı!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting