Mortal Kombat 11 Rambo karakter fragmanı gösterildi! (Video)

Mortal Kombat 11 Rambo

Bol kanlı sahnelere şahit olacağımız Mortal Kombat 11 Rambo karakter fragmanı gösterildi. Hadi gelin bu son derece vahşi oyundaki yeni karaktere birlikte göz atalım.

Bundan kısa bir süre önce, Mortal Kombat 11 Rambo karakteri ile alakalı bazı haberler çıkmıştı. Bu haberlerin büyük bölümünde, Rambo ile alakalı son derece vahşi detaylardan bahsedilse bile henüz fragmanı gelmemişti. Bir dönemlere damgasını vuran bu karakter, oyunu daha korkunç hale getirmek için geldi. Terminatör T-800 ve Robocop gibi karakterlere alışmaya çalışırken üstüne bir de Rambo şoku yaşattılar.

Mortal Kombat 11 oyunu bol kanlı geçecek

Sylvester Stallone ile iyice bütünleşen Rambo karakteri, son dönemlerin en fazla dikkat çekenleri arasında yer alıyor. Hatta bu karakterin yer aldığı filmlerin bile giderek daha fazla izlendiğini söylemek mümkün. Mortal Kombat oyunu geliştiricileri bunu görmüş olacak ki karakteri kendi bünyelerine katmaya karar verdi.

Mortal Kombat 11 Rambo

Mortal Kombat 11 oyunu için 17 Kasım 2020 tarihinde karakter paketi eklenecek. Bu sayede oyunun heyecanına heyecan katılmak isteniyor. İlk Kan, İlk Kan 2 ve Rambo 3 gibi filmlerdeki kostümler ve saldırı çeşitleri bu oyunda yer alacak. Yeni karakterin özellikle de kıyafetleri çok merak ediliyor.

Yeni Mortal Kombat oyununda yer alacak Rambo karakteri, birçok platformdan oynanabilecek. PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC üzerinden oyunu oynamakla birlikte, fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu karakterin fragmanını izledikten sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir