Mortal Kombat 11 için Kitana videosu yayınlandı

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11 için yeni bir oynanış videosu paylaştı. Paylaşılan yeni videoda kısa süre duyurulan Kitana karakteri yer alıyor.

Mortal Kombat evreninin en önemli karakterlerin biri olan Kitana’nın serinin yeni oyununda yer alacağı kesinleşti. Hatırlanacağı üzere yapımcı NetherRealm Studios kısa süre önce Kitana’nın oyunda yer alacağını duyurmuştu. Nitekim geçtiğimiz gün yayınlanan yeni oynanış videosuyla bu durum perçinlenmiş oldu.

Mortal Kombat 11 için nefes kesen Kitana videosu

Mortal Kombat oyun ya da filmlerini yakından takip edenlerin de bildiği üzere Kitana, Edenia’nın prensesi. Shao Kahn’ın kızı olan Kitana, Earthrealm’in fethine karşı mücadele ederken ölmüştü. Eski halinin kötü bir versiyonu olarak hayata geri dönen Kitana, Mortal Kombat 10’da yaşanan olaylar sonrası Liu Kang ile birlikte Nerherrealm alemini yönetmeye başlamıştı.

Bu olaylar dahilinde Kitana’nın Mortal Kombat 11’de yer almayacağı düşünülüyordu. Fakat NetherRealm sürpriz bir şekilde Kitana’nın da oyuna dahil edildiğini açıkladı. Dilerseniz Kitana için yayınlanan oynanış videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

Hayli uzun bir süredir geliştirme aşamasında bulunan Mortal Kombat 11, eğer büyük bir aksilik olmazsa 23 Nisan’da raflardaki yerini almış olacak.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen oyunun Nintendo Switch için de çıkışını gerçekleştireceği açıklanmıştı. Son dönemde Switch için bu tarz doğru düzgün bir oyunun çıkmadığını hesaba katacak olursak, MK11’in Switch sahipleri için önemli bir fırsat olacağını söyleyebiliriz.

Bim ucuza PS4 satacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin