Ana sayfa Akıllı Telefon MIUI 9.5 hangi Xiaomi modelleri için gelecek?

MIUI 9.5 hangi Xiaomi modelleri için gelecek?

Akıllı telefon pazarının son yıllardaki yükselen ismi Xiaomi, donanım tarafında olduğu kadar, yazılım tarafında da başarılı işler çıkartıyor. Kısa süre önce Xiaomi, MIUI 9 arayüzünü alacak olan 40 modelini listelemişti. Bu haberin üzerinden çok geçmeden şimdi de MIUI 9.5 arayüzünü alacak olan modeller listelendi.

Yaklaşık 30 Xiaomi cihazı MUIU 9.5’e yükseltilecek

Xiaomi’nin MUIU arayüzünün oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Android sürümleri ile uyum konusunda, MUIU’nin pek çok arayüze oranla daha stabil olduğu aşikar. Zaten Xiaomi’nin akıllı telefon pazarında hızlı yükselişinin temel nedenlerinden birisi de bu arayüzün kullanışlı ve başarılı bir profile sahip olması.

Yeni gelecek olan MIUI 9.5 ROM ile bazı güvenlik güncelleştirmeleri, yenilenmiş hızlı yanıt sistemi ve gölge bildirim gibi özellikler gelecek. Peki bu yeni ROM hangi Xiaomi cihazları için yayınlanacak?

Çinli üretici tarafından yayınlanan listeye göre, güncelleme ilk olarak Mart’ın sonlarına doğru, Redmi Note 3, Redmi Note 4, Mi Max, Redmi 3S, Redmi 4 Prime ve Redmi 4A modelleri için yayınlanacak.

Nisan’ın başlarında ise Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi 5A, Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro, Redmi 5, Mi Max 2, Mi 5, Mi 6 ve Mi Mix 2 için yayınlanacak.

Nisan’ın sonlarına doğru da Mi Note 2, Mi 5s, Mi Note 3, Mi 5s Plus, Redmi Note 2, Redmi 3, Redmi 4, Mi 3 ve Mi4 modelleri için indirilmeye sunulacak.

Essential Phone fiyatı düştükçe düşüyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (21 – 27 Ocak)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi (Ocak) nihayet netlik kazandı. İşte bu hafta içerisinde raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Bu hafta da...

Son Haberler