Ana sayfa Genel Microsoft'tan Spielberg Destekli Televizyon Serisi!

Microsoft’tan Spielberg Destekli Televizyon Serisi!

Microsoft, büyük bir sürpriz yaparak televizyon yayıncılığı işine girmeye karar verdi. Peki Microsoft, hangi evreni baz alarak nasıl bir TV serisi geliştirecek?

Microsoft’un ilk orjinal TV serisi, öncelikle Xbox kullanıcılarına yönelik olmak üzere 2014 yılında yayın hayatına başlayacak. Fox’un eski yöneticisi Nancy Tellem bu amaçla Microsoft bünyesine katıldı. Tellem, “İlk TV serimizi, 2014 yılının ilk çeyreğinde ya da en geç ikinci çeyreğinde yayına sürmeyi planlıyoruz. Hizmetimizden öncelikle Xbox kullanıcıları faydalanacak. Çok heyecanlı ve sabırsızım” ifadelerini kullandı.

TV serisi, Halo’yu baz alırken, Microsoft cephesinden gelen asıl bomba haber, efsanevi yönetmen Steven Spielberg’in projede yapımcılık görevini üstlenmesi olacak. Bilindiği üzere Spielberg’in Halo’nun beyaz perde versiyonunu da yönetmesi planlanıyor. Elbette, Microsoft TV projesi Halo ile sınırlı kalmayacak ve 2014 yılının ikinci çeyreğinde farklı içerikler de yayına sunulacak.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Ocak ayının son...

Son Haberler