Ana sayfa Akıllı Telefon Microsoft Windows Phone 10’larla Yeni Sürprizler Yaşatabilir

Microsoft Windows Phone 10’larla Yeni Sürprizler Yaşatabilir

Redmondlu teknoloji devi Microsoft, Windows 10 ile ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Windows Insider Program’dan Gabriel Aul, Windows 10’larla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Buna göre yeni Windows Phone’larda Kurtarma Modu yer alacak.

Bu da istemeden telefonunun sürümünü yükselten kullanıcılar için iyi haber olsa gerek. Bilindiği üzere çoğu eski model Windows Phone da bu özellik yer almıyordu.

Gabriel Aul bu özellik hakkında bilgiler verse de Microsoft tarafından herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Şirket herkesin rahatlıkla ve kolaylıkla kullanabileceği Windows Phone’lar için çalışma yapıyor.

Gabriel Aul, Kurtarma Moduyla ilgili birtakım açıklamalarda bulundu. Kurtarma Modu sayesinde kullanıcılar beta ve yeni sürümlerde yaşanan sorunlardan da kurtulmuş olacak.

Microsoft Windows Phone 10’larla Yeni Sürprizler Yaşatabilir
Microsoft Windows Phone 10’larla Yeni Sürprizler Yaşatabilir

Tıpkı iOS’larda olduğu gibi. Gelen bilgilere göre Kurtarma Modu özelliği Windows Phone 10 Ön İzleme Sürümünde de yer alacak.

Yeni özellik ile kullanıcılar çok önemli bir özelliğe kavuşmuş olacak. Yeni çözüm yöntemi ile kullanıcılar sistem güncelleştirmelerini rahatlıkla deneyebilecek.

TSMC’nin 16 Nanometre Sürprizi

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler