Ana sayfa Genel Microsoft hepsi bir arada Office uygulaması yayına girdi

Microsoft hepsi bir arada Office uygulaması yayına girdi

Mobil cihazlar için hazırlanan Microsoft hepsi bir arada Office uygulaması, test aşamasını geçerek, tüm Android kullanıcılarına açıldı.

Google Play mağazasında erişime açılan uygulama sayesinde kullanıcılar tüm Microsoft Office uygulamalarını tek bir mobil uygulama altından kullanabilecek.

Microsoft hepsi bir arada Office uygulaması şimdilik Android kullanıcılarının hizmetinde

Kasım ayında duyurusu yapılan uygulama bugüne kadar sadece bellirli Google gruplarına üye olup teste katılmak isteyen kullanıcılara açıktı. Ayrıca 10 bin kadar iOS kullanıcısı da test için seçilmişti.

Microsoft’un duyurusuna göre, testler beklenenden güzel gitti ve uygulama beklenenden daha önce yayına alındı.

Uygulama şimdilik Android telefonlarını destekliyor. Android tabletlerde bazı özellikler kısıtlı durumda. iPhone versiyonu da henüz beta testi aşamasında ve iPad versiyonu da kısıtlı özelliklerle geliyor.

Yeni, hepsi bir arada Office uygulamasında, Microsoft Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları bir arada geliyor. Bu da standart bir beyaz yakalanın ihtiyaçları için yeterli bir seçim.

Uygulamada bulunan ana ekranda, üzerinde çalışılan tüm dosyaları bir arada görmek mümkün. Burada seçilen dosyaya göre uygulama, Microsoft Word, Excel veya PowerPoint uygulamalarını çalıştırıyor.

James Bond No Time To Die görüntüleri Land Rover reklamında

Yeni Office uygulaması aslında Microsfot’un dağınık mobil Office uygulamalarını bir araya getirme işlevini görüyor. Ancak, kullanıcıların tüm Microsoft Office ekosistemini tek bir uygulama altında bulması önemli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca uygulamaların kullanıcı kazanmasını da hızlandıracak bir hamle olduğu anlaşılıyor.

microsoft hepsi bir arada

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler