MediaMarkt CLUB , 5 milyon kullanıcıya ulaştı

MediaMarkt CLUB

MediaMarkt Türkiye’nin, 2019 yılında elektronik perakendeciliği sektöründe bir öncü olarak başlattığı sadakat programı olan MediaMarkt CLUB , 5 milyon üyeye ulaştı.

MediaMarkt, bir yandan mağazalar açarak Türkiye’deki yatırımlarına devam ederken bir yandan da teknolojiseverler için hayata geçirdiği özel hizmetlerle ‘deneyim şampiyonu olma’ iddiasını sürdürüyor.

Bu kapsamda bundan 4 yıl önce Türkiye’de elektronik perakendeciliği sektöründe bir ilk olarak hayata geçirilen MediaMarkt CLUB, ülkenin en büyük sadakat programı konumunda bulunuyor. Sunulan cazip fırsatlarla hizmetlerin bir araya toplandığı MMCLUB’ın bugün Türkiye’deki kullanıcı sayısı ise 5 milyona ulaştı.

MediaMarkt CLUB

Teknoloji tutkunları, MMCLUB üyeliği ile mağazalardan mediamarkt.com.tr’ye, Çağrı Merkezi’nden mobil uygulamaya kadar her yerde bu ayrıcalıklı programdan faydalanabiliyor. Böylelikle, kendilerine özel indirimler ve hediye fırsatları gibi avantajları her zaman yanlarında taşıma imkanına sahip oluyorlar.

MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay

Avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açan MMCLUB’a üye olmak ise oldukça kolay. Teknolojiseverler MMCLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya web adresine tıklayarak hızlıca üye olabilirler.

Bitcoin, 26.000$’ın üstüni gördü.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir