Ana SayfaDonanımMaksimum Emiş Gücü İçin Philips Performer Active

Maksimum Emiş Gücü İçin Philips Performer Active

AirflowMax teknolojisi sayesinde torbası dolarken bile yüksek emiş gücü sabit kalan Philips Performer Active, mükemmel temizlik için geliştirildi.

Standart toz torbalarına göre yüzde 50 daha uzun ömürlü ve 1 mikrona kadar olan tozları bile hapsedebilen torbası ile Philips Performer Active, AirFlow Max teknolojisine sahip. Yeni nesil torbalı süpürge teknolojisi AirFlow Max, hava akışını maksimize ederek torbanın toz bölümünde düzgünce açılmasını ve haznede hava akışının sürekli olmasını sağlıyor.

fc8657 philips 2

- Reklam -

Böylelikle torba dolarken bile yüksek emiş gücü sabit tutuluyor. HEPA AirSeal ve HEPA filtre teknolojisi sayesinde de yüksek oranda filtreleme yapan Performer Active’in filtresi yıkanabilir olduğu için kullanıldıkça performansından da hiçbir şey kaybetmiyor.

Performer Active, ekstra uzun tutacağı sayesinde ulaşması zor yerlere kolayca erişim sağlıyor. Daha kolay manevralar için 360 derece dönebilen hortum bağlantısı bulunan Performer Active’in tüm zeminlere uygun başlığının yanında verilen turbo fırçalı başlığı ile halılarda yüzde 25’e kadar daha çok toz topluyor.

Tam 425W emiş gücü üreten, 2100W motora sahip Philips’in torbalı süpürgeler pazarındaki yıldız süpürgesi Performer serisinin en yeni üyesi Performer Active FC8657; 499,90 TL’den satışa sunuluyor.

Superman, Arkham Knight’ta Yer Alacak mı?

- Reklam -
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting