Logitech Swytch ile toplantı değiştirmek çok kolay!

Logitech Swytch

Logitech’in yeni teknolojisi Logitech Swytch ile toplantılar arasında geçiş yapmak kolaylaşıyor. Peki, bu ürün neler sunuyor?

Günümüz iş yaşamının önemli bir parçası olan görüntülü toplantılar Logitech’in kolay kurulumlu, kullanışlı ve zarif çözümleriyle artık daha kolay hale geliyor. Logitech, dizüstü bilgisayarlar ile herhangi bir platformdan görüntülü toplantıya katılmak veya toplantıya ev sahipliği yapmaya olanak tanıyan, Microsoft Teams Rooms ve Zoom Rooms dahil olmak üzere pek çok yazılımla sorunsuz bir şekilde çalışan Logitech Swytch modelini tanıttı. Logitech Swytch ile tek bir USB bağlantısı kullanarak, toplantı odalarındaki kameranın, ses cihazlarının ve ekranın kontrolünü dizüstü bilgisayar üzerinden değiştirmek mümkün oluyor. 

Kompakt, tek kablolu bir dizüstü bilgisayar bağlantısı olan Swytch, dizüstü bilgisayarı herhangi bir video konferans platformu, web semineri veya canlı yayın yazılımıyla toplantıları yönetmek için kullanmayı sağlar.

Logitech G733 :  Profesyonel oyuncular için tasarlandı

Swytch sayesinde özellikle eski hizmetlerden Zoom veya Teams gibi modern platformlara sorunsuz bir geçiş sunar.

Logitech Swytch

Oda standardı ne olursa olsun, neredeyse tüm harici görüntülü toplantı hizmetlerinde hızlı, yüksek kaliteli ve sorunsuz destek almak için Swytch USB konektörü dizüstü bilgisayara takmak yeterlidir. Toplantı bitiminde, odayı bir sonraki görüntülü toplantıya hazır bırakmak için sadece Swytch’i dizüstü bilgisayardan çıkarmak yeterli olur.

Swytch ayrıca video konferans deneyimini iyileştiren bir dizi özellik sunar

Toplantınızı herhangi bir odaya getirir

Swytch, Microsoft Teams Rooms veya Zoom Rooms bulunan herhangi bir odada, odanın ekranına, kamerasına ve ses cihazlarına bağlanmak için kolayca kullanılır.

Tek kablo, tek bağlantı

 Swytch, HDMI ve USB’yi tek bir kabloda birleştirerek ekranı bir dizüstü bilgisayardan odanın ekranına net bir görüntü ve sesle 4K’ya varan çözünürlüklerde yansıtır.

Evrensel uyumluluk

Swytch, Windows® 10 dizüstü bilgisayar, MacBook® veya Chromebook dahil olmak üzere Type A veya Type C ile USB 3.0 veya üstünü kullanan dizüstü bilgisayarlarla çalışır.

Dizüstü bilgisayarın şarj edilmesi

Bir görüntülü toplantı sırasında bilgisayarınızın pilinin bitmesine izin vermez. Swytch, USB-C ile şarj olan dizüstü bilgisayarlar için 60 W’a kadar güç sağlar. Ek olarak dongle’lara, splitter’lara veya HDMI adaptörlerine gerek kalmaz.

Cihaz yönetimi

IT departmanının Swytch’i Logitech MeetUp, Rally ve Tap gibi diğer toplantı odası cihazlarıyla birlikte kullanmasını ve yönetmesini kolaylaştırır. Logitech’in ücretsiz cihaz yönetim yazılımı olan Sync tam uyumludur.

Basit Kurulum

Swytch, masayı kablolar veya harici aksesuarları açıkta bırakmayan, temiz ve düzenli tutan manyetik bir montaj parçası aracılığıyla, mevcut toplantı odalarıyla güzel bir şekilde bütünleşir.