Logitech G502 Hero mouse ön inceleme – #IFA2018

logitech 1

#İŞBİRLİĞİ

IFA 2018’te boy gösteren firmalardan bir tanesi de Logitech’ti. Özellikle oyuncuların ilgi gösterdiği firma, yeni ürünü Logitech G502 Hero ile dikkatleri üzerine toplamayı bildi. Önceki modelin daha da gelişmiş ve dayanıklı hale getirilmiş versiyonu olarak gösterilen mouse, saatler, hatta günlerce sürecek oyun maratonlarınızda en sadık yardımcılarınızdan bir tanesi olabilir.

Logitech G502 Hero ile oyunun kuralları yeniden belirleniyor

Maksimum 16000 DPI çözünürlük sunan ve üzerindeki Hero sensörü sayesinde çok hızlı hareket edebileceğiniz mouse, yalnızca 121 gram ağırlığında. Yine de el ayarınız ve tercihleriniz doğrultusunda ağırlık miktarını düzenleyebiliyorsunuz. Zira kutudan 5 farklı ağırlık aparatı da çıkıyor.

Tasarım olarak sağ ele rahatlıkla oturabilen ve pek çok programlanabilir tuşa sahip olan ürün, aynı zamanda 50 milyon tıklama ömrüyle oldukça uzun bir kullanım deneyiminin kapılarını aralıyor. Yine bu kez daha esnek ve dayanıklı bir örgü kablo da mevcut.

Ürünün milyonlarca farklı RGB renk aydınlatma sistemine destek verdiğini ve istediğiniz gibi profiller oluşturabileceğinizi de belirtelim.

Avrupa fiyatı 90 Euro olan Logitech G502 Hero’nun Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil.

 

Logitech G502 Hero mouse ön inceleme - #IFA2018

Dell XPS 13 dizüstü bilgisayar ön inceleme – #IFA2018