LG W41 geliyor! 48MP dörtlü kamera kurulumu

LG W41 geliyor! 48MP dörtlü kamera kurulumu

LG, geçtiğimiz Kasım ayında W31 ve W31+ ‘ı tanıttı. Şirket bununla kalmayıp yakında vanilya W41, W41 Plus ve W41 Pro’yu içerecek olan LG W41 serisini sunuyor.

LG W41 cihazının (LMK610) bir görüntüsünü paylaşan Evan Blass, akıllı telefonun bir delikli ekrana sahip olacağını ve arkada bir parmak izi okuyucuyla birleştirilen 48MP dörtlü kamera kullanacağını ortaya koyuyor. Sızan habere göre bilinenler arasında, akıllı telefonun sol tarafındaki çerçevede SIM kart yuvasına sahip olacağı bilgisi de var. Cihazın sağ çerçevesinde güç düğmesi ve ses yükseltici ile birlikte Google Asistan’ı çağırmak için özel bir anahtar yerleştirilmiş.

LG W41 geliyor! 48MP dörtlü kamera kurulumu

LG W41, Plus ve Pro varyantlarıyla birlikte gelecek

Aynı kaynak, W41‘in bu özellikleri ve tasarımı Plus ve Pro varyantlarıyla paylaşacağını iddia ediyor. Ancak bu üçlü seri hakkında başka bir haber paylaşmıyor. LG’nin W41 serisini henüz duymadık, ancak W serisi Hindistan’a özel olduğundan W41 üçlüsünün de yakında ülkede resmiyet kazanması yüksek ihtimal görünüyor. LG, Akıllı telefon pazarındaki gücünü büyük ölçüde yitirdi. Ancak yine de şirket bütçe dostu telefonlarla tekrar güç kazanmayı amaçlıyor. Şirket eski şanlı günlerine dönmesi zor olsa da cihaz, bütçeyi zorlamaması sebebiyle belli bir kesimin hala tercihi olabilir. Yeni serinin içindeki cihazlar hakkında diğer teknik detaylar ise henüz bilinmiyor.

Google Chrome iOS uygulamasına gizli sekmeleri şifreleme özelliği geliyor