Ana SayfaCep TelefonuLG Optimus VU Alan İlk 750 kişiye Avrupa Uçuşu Bedava

LG Optimus VU Alan İlk 750 kişiye Avrupa Uçuşu Bedava

LG Electronics Türkiye tarafından başlatılan yeni kampanya ile Teknosa’dan Optimus VU satın alan ilk 750 kişi Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

LG Electronics Türkiye, LG’nin akıllı telefonlarından Optimus VU’ya yönelik yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Teknosa mağazalarından LG Optimus VU cep telefonu alan ilk 750 kişi Avrupa’da 10 şehre bir adet gidiş-dönüş uçak bileti kazanacak.

Teknosa’nın tüm Türkiye’deki mağazalarını kapsayan kampanya, LG’nin Optimus VU cep telefonuna yönelik satın alımlar için geçerli olacak. 17 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek olan LG Optimus VU Avrupa Uçuş Kampanyası, LG’nin GSM ürünlerini takip eden teknoloji meraklılarını hedefliyor. 

LG Optimus VU Avrupa Uçuş Kampanyası’nın teknolojiye ilgili olan kullanıcılara hoş bir armağan olduğunu belirten LG Electronics Türkiye GSM Müdürü Hanshin Chung, Teknosa mağazalarından Optimus VU alan ilk 750 kişinin Avrupa uçuşunun LG’den olduğunu söyledi. Optimus VU’nun 5 inçlik ekran boyutu ve 4:3’lük parlaklık oranıyla telefonunda kitap okumak, internette gezinmek ve çoklu ortam içeriklerini daha kolay ve daha rahat kullanmak isteyenler için gözleri yormayan bir ortam yarattığına değinen Chung sözlerini şöyle sürdürdü: “Optimus VU ile IPS ekran teknolojisi sayesinde her rengi en iyi görüntü kalitesiyle ve en doğal haliyle izleyebiliyor, gelişmiş teknolojinin keyfini günlük yaşamın güzelliklerinden kopmadan sürebiliyorsunuz. IPS görüntü teknolojisi en parlak güneşin altında bile renkleri en doğal halleriyle görme imkanı sağlıyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU