LG Electronics, EISA Ödüllerine Damgasını Vurdu

LG OLED TV EISA Award 2014 2015

LG Electronics, 4K OLED TV, Smart+ TV, SoundPlate ve yeni amiral gemisi LG G3 ile Avrupa Görüntü ve Ses Birliği (EISA) ödüllerinde büyük bir başarı kazandı.

LG Electronics, ev eğlence sistemleri alanındaki liderliğini bir kez daha kanıtladı. İlk defa WRGB özelliğini içeren en ileri teknolojiye sahip OLED ekran ile 4K çözünürlüğü birleştirmeyi başaran LG Electronics’in 77 inçlik LG 4K Curved OLED TV (77EC980V) modeli, EISA ödüllerinde European High-End TV 2014–2015 Ödülü’nü kazandı.

 

LG 77EC980V

Ürün, en son teknolojiye sahip bu ekran sayesinde oldukça net ve detaylı görüntülerin yanında sonsuz bir kontrast oranı sağlıyor. Oldukça ergonomik bir şekilde kavislendirilmiş 4K Curved OLED TV, kullanıcılara kapsayıcı bir izleme deneyiminin yanında geniş bir izleme açısı da sunuyor. Ayrıca 77EC980V, sahip olduğu Tru 4K Engine Pro özelliği sayesinde düşük çözünürlüklü içerikleri işleyerek Ultra HD görüntü kalitesine yakın bir şekilde yükseltiyor.

LG G3_EISA Award 2014-2015

Smart+ TV teknolojisi ile kendinizi görüntünün içinde hissedin

EISA bünyesinde European Smart TV 2014–2015 Ödülü’nü almaya hak kazanan LG 55 inç Smart+ TV (55LB870V) modeli, geniş izleme açılı ekranı sayesinde gerçek renklerle beraber derin kontrast oranı ve oldukça net bir Full HD görüntü kalitesi sunuyor. Büyük beğeni toplayan webOS platformu sayesinde kolay ve eğlenceli bir kullanıcı deneyimi sağlayarak eğlence dünyasının kapılarını açıyor. Smart+ TV, ultra ince kenarlara sahip Cinema Screen tasarımı sayesinde izleyicilerin kendilerini TV’deki görüntünün içinde hissetmesine imkan tanıyor.

LG LAB540

LG SoundPlate EISA’dan ödülle döndü

LG Electronics’in başarılı ürünü LG SoundPlate (model LAB540) ise, European HT Soundbase 2014–2015 Ödülü’nü almaya layık görüldü. TV’lerin altına oldukça rahat bir şekilde yerleştirilebilecek uyumlu bir tasarıma sahip LG SoundPlate, 4.1 kanallı 320W’lık Surround ses sisteminin yanında kablosuz Subwoofer, dahili 3D Blu-ray oynatıcı ve akıllı TV fonksiyonları sayesinde ev eğlence sistemlerinde istenilen her türlü çözümü bünyesinde barındırıyor. Bluetooth özelliği sayesinde kullanıcıların diğer cihazlardan ses içerikleri aktarmasına imkan veriyor.

LG OLED TV_EISA Award 2014-2015

‘Akıllı Sadelik’ yaklaşımı LG G3’ü EISA’da zirveye taşıdı

LG Electronics’in yeni amiral gemisi LG G3,  bu yıl düzenlenen EISA ödüllerinde European Advanced Smartphone 2014–2015 Ödülü’nü alarak LG Electronics’in Akıllı Sadelik felsefesinin başarısını bir kez daha gösteriyor. Kullanıcılar LG G3’ün nefes kesici Quad HD ekranı ve Lazer Otofokuslu 13 MegaPiksel OIS+ kamerası ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde her anı gerçekçi olarak kaydedebiliyorlar. LG G3, kendine özel tescilli yazılımları ve Akıllı Klavye, Akıllı Uyarı ve Knock Code gibi birçok yenilikçi teknolojiyle rahat ve kolay ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Xbox One’a Ağustos Güncellemesi