Ana SayfaHaberKurusuKurusuna.com Hizmete Başladı!

KurusuKurusuna.com Hizmete Başladı!

İnternetten alışverişe yeni bir boyut kazandıran ve kullanıcılarını eğlendirirken kazandırmayı amaçlayan KurusuKurusuna.com açıldı.

Kemal Oytun Yeniş isimli genç bir girişimcinin iş fikri olarak ortaya çıkan sitede bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, kişisel bakım, oyun, hobi, anne ve bebek gibi farklı kategorilerdeki tüm ürünler 0 TL başlangıç fiyatı ile açık artırmaya sunuluyor. Bu heyecana ortak olmak isteyen kullanıcılar, açık artırmaya sunulan ürünlere %99’a varan fiyat avantajlarıyla sahip olabiliyor. Kazanamayanlar ise, açık artırma sırasında harcadıkları kuruşları sitenin vitrin bölümünden yapacakları alışverişlerde 90 gün süreyle indirim olarak kullanıp fiyat avantajı yakalıyor. Bu benzersiz alışveriş deneyimine katılmak isteyenler, www.kurusukurusuna.com adresini ziyaret ederek siteye ücretsiz üye olabilir.Kemal.O.Yenis_Gorsel2

3 kuruşun bile değerli olduğu bir alışveriş platformu KurusuKurusuna.com, 5 yılda 5 milyon ziyaretçi ve 25 milyon TL ciro hedefliyor…

Sitenin yöneticisi ve fikir babası Kemal Oytun Yeniş, hayata geçirdikleri Kuruşu Kuruşuna’nın amacını “Tüketicilere her koşulda kazandıracak bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve bu sayede geniş bir aile haline gelmek” olarak özetliyor. “Bunu sağlamak için üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilen açık artırmalar üzerine kurulu bir alışveriş modeli kurguladık. KurusuKurusuna.com olarak 5 yılda ziyaretçi sayımızı 5 milyona, ciromuzu ise 25 milyon TL’ye çıkarmayı hedefliyoruz ” diyen Yeniş, Kuruşu Kuruşuna’nın adından da anlaşılacağı üzere kuruşların değer kazandığı bir dünya olduğunu söylüyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting