Ana Sayfa Donanım Konica Minolta’nın Çok Fonksiyonlu Yazıcısı Az Yer Kaplıyor Çok İş Yapıyor

Konica Minolta’nın Çok Fonksiyonlu Yazıcısı Az Yer Kaplıyor Çok İş Yapıyor

Ofis ve profesyonel dijital baskı sistemlerinde dünyanın önde gelen markası Konica Minolta, akıllı teknolojiyi kullandığı çok fonksiyonlu yazıcısı bizhub C754e ile ofis hayatına hız kazandırıyor. Yazıcı, fotokopi, tarayıcı, faks, hard disk ve güvenli kullanım fonksiyonlarına sahip Konica Minolta bizhub C754e, ofiste az yer kaplıyor, maksimum çözüm üretiyor. Dakikada A4 boyutunda 60, A3 boyutunda 30 sayfa renkli kopya alabilen bizhub C754e’nin siyah-beyaz kopyalamadaki hızı ise A4’te 75, A3’te 37 sayfa. bizhub C754e EKO metre özelliği ile enerjiyi ekonomik tüketiyor. Güvenli kullanım özelliği bulunan bizhub C754, ISO-15408 EAL3 sertifikasına sahip.

Konica Minolta çok fonksiyonlu ürünü bizhup C754e ile ofis hayatına hız kazındırıyor.  Yazıcı,  fotokopi, tarayıcı, faks, hard disk ve güvenli kullanım fonksiyonlarına sahip bizhub C754e, ofiste az yer kaplıyor çok iş yapıyor.  EKO metre özelliği ile enerjiyi ekonomik tüketen cihaz, dinamik eko zamanlayıcısıyla çalışma saatlerini analiz ediyor ve uyku modunun zamanlamasını otomatik olarak yapıyor. bizhub C754e’de çevre dostu Simitri HD®- polimerize toner kullanılıyor. ISO-15408 EAL3 sertifikasına sahip cihazın sabit diskindeki veriler güvenlik sistemiyle korunuyor. Akıllı cihazın kullanıcı adı+şifre, kimlik kartı ve parmak dokusu tarayıcı ile güvenli kullanım özelliği bulunuyor.KonicaKinolta_bizhubC754e_II

bizhub C754e’nin yazıcı fonksiyonunda, PostScript3, PCL6, PCL 5e/c ve XPS desteğine sahip Emperon™ baskı denetleyicisi, akıllı iş sıralaması, farklı kağıt çekmelerinden tekli sayfa yazdırma, 3 yaprağa kadar katlama seçeneği sunan gelişmiş mektup katlama ve sürücüsüz PDF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX, TIFF, PS ve PCL yazdırma özellikleri var. 1800 x 600 ve 1200X1200 dpi’ye eşdeğer baskı çözünürlüğü ile kaliteli sonuç veriyor.

Çift yüz taramayı tek işlemde yapan bizhub C754e’nin tarayıcı fonksiyonunda e-Posta, FTP, Hard Disk (kullanıcı kutusu), WebDAV, DPWS ve USB flash belleğe tarama modları bulunuyor. JPEG, TIFF, PDF, PDF/A, kompakt PDF, şifreli PDF, XPS, kompakt XPS, PPTX, aranabilir PPTX, aranabilir DOCX/XLSX ve aranabilir PDF dosya formatlarında 600 x 600 dpi çözünürlükte tarama yapabiliyor. İstenildiği takdirde eklenebilen “Aranabilir PDF” (OCR) özelliği ve arşiv programlarına kolay entegrasyonu ile dijital arşivleme işlemlerini daha hızlı ve verimli hale getiriyor.

KonicaMinolta_bizhubC754e_I

Fotokopi fonksiyonunda hızı ile dikkat çeken bizhub C754e, dakikada A4 boyutunda 60, A3 boyutunda 30 renkli kopya alıyor. bizhub C754e’nin siyah beyaz kopyalamadaki hızı ise A4’te 75, A3’te 37. Akıllı cihazın fotokopi fonksiyonunda seçilen kopyalama işlevinin ekran üzerinde resimli anlatımı, tek taraflı ve dubleks basılmış dokümanların kopyalanması gibi durumlarda ortaya çıkan boş sayfaları silme ve yinelenen işler için tüm kopyalama iş ayarlarını kaydeden sistemleri de var.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting