Ana SayfaHaberKod Adı: Angel vizyona girdi!

Kod Adı: Angel vizyona girdi!

Vizyona yeni giren, Kod Adı: Olympus ve Kod Adı: Londra serilerinin devam filmi Kod Adı: Angel, aksiyona kaldığı yerden devam ediyor.

Kod Adı: Olympus ile başlayan, Kod Adı: Londra ile devam eden politik aksiyon serisi, CGV Mars Dağıtım aracılığıyla bugün izleyiciyle buluşuyor. Başrolleri, diğer filmlerde olduğu gibi Gerard Butler ve Morgan Freeman paylaşıyor.

Aksiyon devam ediyor!

Gerard Butler’ın canlandırdığı Gizli Servis Ajanı ve Başkan’ın koruması Mike Banning, serinin üçüncü filminde bambaşka bir mücadele vermek zorunda kalıyor.

Morgan Freeman’ın hayat verdiği Başkan Allan Trumball, hayatını tehdit eden bir hava saldırısına uğruyor ve Ajan Mike, hayatı ile kariyer seçimlerini sorgulamaya başlıyor.

Spider-Man Marvel evreninden ayrılıyor!

Ancak hesaba katmadığı bir şey var. Ajan Mike, karalama kampanyasının hedefi haline geliyor ve başkana suikast düzenleme teşebbüsü ile suçlanıyor. Film, Ajan Mike’ın gerçek tehdidi ortaya çıkarmaya çalışırken yaşadıklarını, kendi ajansı ve FBI’dan kaçmak zorunda kalmasını konu alıyor.

Aksiyon dolu sahneleri ile yine sinemaseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak film, Cinemaximum salonlarında hikayenin bir parçası gibi hissetmenizi sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting