Ana SayfaDonanımKingston Yeni Nesil SSDNow V Serisini Duyurdu

Kingston Yeni Nesil SSDNow V Serisini Duyurdu

 Kingston Technology Company’nin flash bellek teknolojisi alanında uzman şirketi Kingston Digital, Inc.,  maliyet avantajlı yeni nesil SSDNow V serisi sabit disk sürücülerini pazara sunmaya başladı. Kingston SSDNow V300, mevcut masaüstü ve taşınabilir PC’lerini hesaplı çözümlerle güncellemek isteyen tüketicilere son derece uygun bir seçenek sunuyor.

Yeni SSDNow V300, dakikada 7200 devir yapan herhangi bir sabit disk sürücüden 10 kat daha hızlı çalışıyor. Kingston için geliştirilmiş bir LSI® SandForce® Flash Veri Depolama İşlemcisi (Flash Storage Processor – FSP) çözümüyle güçlendirilen ve endüstri lideri 19 nm NAND Flash bellekle optimize edilen SSDNow V300, saniyede 450 MB’ye kadar çıkabilen bir hızda ve ardı ardına veri yazma ve okuma performansıyla kullanıcıyı şaşırtıyor.

En iyi kalitede teknoloji bileşenlerini kullanan SSDNow V300, ilk kez SSD kullanmayı düşünenler ya da sistemlerini güncellemek isteyenlere kalite, performans ve hesaplı bir çözümü birlikte sunuyor.

LSI Flash Bileşenler Bölümü Ürün Pazarlama Kıdemli Direktörü Kent Smith “LSI ve Kingston birlikte çalışarak özelleştirilmiş yüksek performanslı ve hesaplı SSD disk çözümlerinin yolunu açtı. Ödüllü SF-2281 Client FSP işlemcilerimiz, ilk kez SSD kullanan müşterilerimizle birlikte Kingston kullanıcılarına kurumsal seviyede gelişmiş özellikler sunarak onların günlük bilgisayar kullanma deneyimlerine katkıda bulunuyor” dedi.

Kingston SSD İşbirimi Müdürü Ariel Perez ise “Kingston, bu SSD serisini mümkün olan en uygun fiyat performans oranıyla pazara sunuyor. Yeni nesil SSDNow V300 ile Kingston bir kez daha bir ilki başarmıştır” diye konuştu. Perez, “SSDNow V300, sistemlerini daha hızlı kullanmak isteyen bütün kullanıcılar için maliyet avantajlı en ideal çözümdür. Bu diski kullananlar, sistemlerinin daha hızlı yüklendiğini ve daha çabuk kapanabildiğini görecek, birçok uygulama açık çalışırken sistem performansının SSDNow V300 ile muhteşem olduğunu rahatça hissedeceklerdir” dedi.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU