Ana SayfaGenelKarşınızda Panasonic Toughbook

Karşınızda Panasonic Toughbook

Panasonic ile ilgili haberler giderek artmaya başladı.Uzun süreli suskunluğuna son veren teknoloji devi yeni cihazı Toughbook CF-C2 ile karşımızda.toughbook

Aynı anda birden çok iş yapma ihtiyacı hisseden mobil çalışanlar için özel olarak tasarlanan Toughbook CF-C2 4. nesil Intel® CoreTM teknolojisi ile donatılmış bulunuyor. Cihazın depolama seçeneklerinin içerisinde 4GB RAM standart, 8GB ve 500GB HDD’ye yükseltilebilen standart ve 128GB ya da 256GB SSD opsiyonel yer alıyor. Böylelikle CF-C2 sınıfının en güçlü ve çok yönlülüğü en yüksek cihazları arasında yer alıyor.Intel® CoreTM i5-4300U daha az güç tüketiminin yanı sıra daha uzun pil ömrü sağlıyor ve bekleme süresini geliştirerek çalışanların daha hızlı açılma ve tepki performansı için Toughbook’larını bekleme modunda bırakabilmelerini sağlıyor.

Yeni cihazda 12,5” boyutundaki HD ekrandan en iyi şekilde yararlanılabilmesini sağlayan ve hem dizüstü hem de tablet modunda kullanılabilen 10 parmak kapasitif dokunmatik ekran yer alıyor. Ekranda kullanılan IPS teknolojisi ekstra genişlikte görüntüleme açılarına, güçlendirilmiş cam yapıya, yüksek kontrast oranına ve Panasonic yansıma önleyici katmanı ile birlikte and 500 cd/m2 değerinde yüksek parlaklığa imkân tanıyor. Toughbook CF-C2’nin dahili yedek pili, çıkarılabilir pilin değiştirilmesi sırasında cihazın kapanmamasını sağlıyor ve kesintisiz çalışma imkânı sunuyor. Standart 6 hücreli pil konfigürasyonu ortalama 14 saatlik kullanım, 9 hücreli yüksek kapasiteli pil ise ortalama 19 saatlik kullanım ömrü sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting