Ana SayfaGenelJustice League, Thor: Ragnarok ve Blade Runner 2049'un hasılat rakamları

Justice League, Thor: Ragnarok ve Blade Runner 2049’un hasılat rakamları

Acaba Blade Runner 2049 konusunda Harrison Ford ne düşünüyordur? Filmi sevenler de var, ama tablo hiç iç açıcı değil.

Sinema dünyasındaki heyecan son sürat devam ediyor. Listelere baktığımızda, son yıllardaki popüler tema olan “süper kahraman” kültürünün aynen devam ettiğini görüyoruz. Uzun yıllardır beklenen bazı kült isimlerin devam üyeleri ise, beklentilerin çok altında. İlk filmimiz Blade Runner 2049. 150 milyon dolarlık yapım bütçesi bulunan ve başrolde bir kez daha Harrison Ford’u izlediğimiz film uzun süredir merakla bekleniyordu, ama ülkemizde özellikle “sansür” sebebiyle büyük tepki görmüştü. 55 gündür vizyonda olan film, dünya çapında yalnızca 255 milyon dolar hasılat kazanarak büyük hayal kırıklığına yol açtı.

Justice League, Thor: Ragnarok ve Blade Runner 2049'un hasılat rakamları

İkinci filmimiz Thor: Ragnarok ise, beyaz perdede başarılı bir performans sergiliyor. Başrolde özellikle kadınların hayran olduğu Chris Hemsworth’un bulunduğu 180 milyon dolar bütçeli film, gösterimde olduğu 27 gün toplamında yaklaşık 800 milyon dolar kazandı.

Ve üçüncü filmimiz Justice League. “İyi mi yoksa kötü mü?” sorularının sıklıkla sorulduğu ve özellikle “kırpılmış” sinema versiyonu sebebiyle yüz binlerce kişinin tepki gösterdiği film, 13 gündür vizyonda. Kadrosunda Ben Affleck, Henry Cavill ve Jason Momoa gibi oyuncuların bulunduğu Justice League, şu an 490 milyon dolarlık hasılatı cebe indirdi bile.

Güncelleme sonrası Galaxy S8 ve Galaxy S8+’larda şarj sorunu oluştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU