Ana SayfaGenelJeep görünmez araba yaptı!

Jeep görünmez araba yaptı!

İtalya’nın önde gelen otomobil üreticilerinden biri olan Jeep görünmez araba yaptı. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Gündemdeki ilginç konuları takip edenler hatırlayacaklardır. Kısa süre önce İtalyan bir helkeltraş sanatçısı BEN ismini verdiği görünmez bir heykel tasarlamıştı. Bu heykeli varoluşsal bir ispat olarak gösteren sanatçı, açtığı serginin akabinde eserini satmıştı.

Eser cam bir stant içerisinde alıcısına teslim edilirken, alıcının eserin sahibi olduğuna dair de bir belge verilmişti.

İtalyan sanatçının bu hamlesinden esinlenen Jeep ilk görünmez otomobili yaptı. Dilerseniz Jeep tarafından tasarlanan ilk görünmez otomobile aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jeep (@jeep)’in paylaştığı bir gönderi

Jeep görünmez araba yaptı!

Jeep tarafından yapılan paylaşımda da görüldüğü üzere daha doğrusu görülmediği üzere bu bir Jeep Wrangler. Biliyorsunuz Wrangler Jeep denildiğinde akla gelen ilk modellerden biri. Doğal olarak Jeep de ilk görünmez arabamız bir Wrangler olsun demiş.

Otomobil teknolojide bir çığır açmasına rağmen hayli uygun bir fiyat etiketine sahip. Sadece 18 bin dolar. Yani görünmez heykel ile neredeyse aynı fiyat etiketine sahip.

Elbette Jeep burada görünmez heykele bir göndermede bulunuyor. Fakat bunu gerçek sanıp satın almak isteyenler çıkarsa, hiç hesapta olmayan bir sektör ortaya çıkabilir. Elbette bekleyip göreceğiz. Sonuçta bu tarz kolay para taktikleri pek çok kalpazanın hoşuna giden şeyler.

Sıfır Volkswagen Golf fiyatları uçuşa geçti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting