JBL QUANTUM 610 : 40 saatlik kesintisiz oyun keyfi

JBL Quantum 610

Ergonomik yapısı ile uzun süreli kullanımlarda rahat kullanım sağlayan JBL Quantum 610 , 40 saate kadar süren pil ömrü ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor.

JBL, konforlu ve kulak yapısına rahat uyum sağlayan Quantum 610 modelini satışa sundu. Oyunculara eşsiz ses deneyimi sunan JBL Quantum 610, 40 saatlik pil ömrü ile oyun sırasında kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor. 2.4 GHz kablosuz özelliğe sahip olan JBL Quantum 610, JBL QuantumSOUND SIGNATURE tarafından desteklenen 50 mm sürücüleriyle, özellikle oyun oynamak için tasarlanmış bir ses dünyasına davet ediyor. Üç saat içinde tam şarj olan kulaklık, USB Type-C ile oyun oynarken de şarj edilebiliyor. Böylelikle oyuncular kendilerini en gerçekçi ses ortamına rahatça bırakabiliyor.

JBL Quantum 610

Daha geniş, daha gerçekçi bir mekansal ses alanı oluşturan JBL QuantumENGINE özelliğine sahip JBL Quantum610, mikrofonunun sessize alma, katlanabilir/ayarlanabilir, konuşma odaklı ve otomatik açma/kapama gibi özelliklere sahip olmasıyla fark yaratıyor. Hafif ve konforlu yapısı ile kullanıcılara rahat bir oyun imkanı sunan kulaklık, yenilikçi kablosuz özelliği ile oyun tutkunlarına mekansal özgürlük sunuyor. Kulaklıkta tercih edilen surround ses ayarları seçilip, kullanıcı dostu kontrol panelinden kişiselleştirilip, ayrı profiller ve RGB efektleri oluşturulabiliyor.

JBL Quantum 610

Discord sertifikalı oyun sohbet dengesi kadranı ile ses seviyelerinin anında ayarlamasını sağlayan kulaklıkta bulunan ayrı ses kartları, oyun ve sohbet sesini işleyerek, oyundan çıkılmasına gerek kalmadan uygun dengenin ayarlanmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda kulaklık ile Skype, Twitch ve TeamSpeak gibi platformlarda kesintisiz diyalog sağlanıyor.

Google rekabet soruşturması ile karşı karşıya: İşin içinde Meta var