Ana SayfaCep TelefonuiPhone Pil Ömrünü İki Katına Çıkartın!

iPhone Pil Ömrünü İki Katına Çıkartın!

Akıllı telefon teknolojisi çok hızlı bir şekilde gelişiyor ve bu gelişime paralel olarak kullanıcıların talepleri de hızla artıyor. Vakitsiz biten telefon şarjlarından yakınan iPhone kullanıcılarının şikayetleri kulaklarımıza hiç de yabancı değil. Türkiye’nin en çok satan cep telefonu aksesuarları markası Ttec, yeni ürünü ‘Caffeine’ ile bu soruna bir çözüm üretti ve ‘şarj kılıfı’nı yarattı.

Ttec Caffeine Şarj Kılıfı ile iPhone’unuz hem darbelere karşı korunacak hem de telefonunuzun pil ömrü iki katına kadar çıkacak. Caffeine aynı zamanda, arka tarafında gömülü olarak bulunan ve açıldığında dik durmasını sağlayan ‘dahili standı’ sayesinde iPhone’nuzu, daha da fonksiyonel kullanmanızı sağlayacak.caffeine siyah

iPhone ile kullanım için özel olarak tasarlanan, Apple MFi (Made for iPhone) sertifikasına sahip Ttec Caffeine, Apple performans standartlarını tam olarak karşılıyor.

Ultra ince ve hafif tasarım

2 kata kadar ekstra kullanım süresi sağlayan Caffeine Şarj Kılıfı ultra ince ve hafif tasarımı ile dikkat çekiyor. Şarj edilebilir 1400mAh lityum bataryaya sahip olan şarj kılıfı, iPhone kullanım süresini iki kata kadar artırıyor. LED pil göstergesine sahip olan ve açma/kapama tuşu bulunan kılıfta micro USB girişi ile şarj ve senkronizasyon yapma imkanı sunuluyor.caffeine siyah lifestyle

Akıllı pil teknolojisi ile önce telefon şarj oluyor

İncelik ve hafiflikten ödün vermeden iPhone’unuzu koruyucu bir görev üstlenen kılıf, tüm tuşlara, hoparlöre ve kulaklık çıkışına da erişim sağlıyor. Akıllı pil teknolojisi sayesinde ise iPhone’unuz Caffeine’e takılı iken şarj edildiğinde önce telefonunuz şarj oluyor.

Ali Yavuz ŞAHİN
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting