Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 6c’nin Üretimine başlanıyor

iPhone 6c’nin Üretimine başlanıyor

iPhone’un yeni Ucuz olarak bilinen; ama Ucuz olmayan modeli iPhone 6c’nin üretimine başlanacak.

Konuyu, Apple’a yakınlığı ile bilinen Japonya’da yayın yapan Nikkei Gazetesi’nden aldık. Yeni Cihazın; üretimine Mart ayında başlanacak. Yeni model iPhone 6c; 4 inçlik bir Ekrana sahip olacak.

“C” takısı için Teknoloji Uzmanları; Cheap: “Ucuz” diyor. Lakin bu Ürünün de diğer Ağabeylerinden Fiyat olarak aşağı kalır bir yanı yok.

iPhone 6c kesin olarak doğrulansa da 5e adlı modelle ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu da 5e’nin de tıpkı 3.5 mm Girişi olmayacak haberi gibi Şehir Efsanesi olduğunu, Bizlere gösteriyor.

iPhone 6c’de Yer Alması Beklenen Özellikler İse Şunlar:

iPhone 6c’de; iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta yer alan A9 ve M9 Yongasetlerinden birinin kullanılması bekleniyor. 2017 model iPhone 7’ler; Eylül ayından Kullanıcılarla buluşacak.

Ayrıca yeni iPhone 6c’de; A8 + M8 karışımından oluşan bir Yongasetinin de kullanılması bekleniyor. iPad Air 3 ve iPhone 6c’nin; 14 Mart’ta satışa çıkması bekleniyor.

Windows Phone ve Windows Mobile’dan Haberler var!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler