Ana sayfa Apple iOS 13 ile iCloud daha güvenli!

iOS 13 ile iCloud daha güvenli!

Apple, iOS 13 güncellemesi ile birlikte iCloud’un güvenliği için yeni bir hamle yaptı. İşte iCloud için yapılan o önemli yeni özellik.

Haziran ayında tanıtılan iOS 13 sürümünün testlerine hız kesmeden devam eden Apple, geliştiricileri için sunduğu her beta sürümünde yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Cupertinolu teknoloji devinin iOS 13 Beta 3 güncellemesi ile şimdi de bulut servisi için bir attığı ortaya çıktı.

iCloud artık daha güvenli!

iOS 13 Beta ile Safari üzerinden beta.icloud.com adresine girdiğinizde Apple ID’nizi Face ID veya Touch ID ile girmeniz mümkün hale geliyor. Şimdilik beta aşamasında olan bu özelliğin Eylül ayında yayınlanacak olan final sürümü ile herkese sunulması bekleniyor.

Yeni iPhone nasıl olacak?

Bir zamanlar 2 aşamalı doğrulama sistemine geçmeden önce ünlülerin çıplak fotoğraflarının sızması ile gündeme gelen Apple’ın bulut tabanlı sistemi, alınan güvenlik adımları ile çok yol kat etti. Face ID ve Touch ID ile bu güvenliği arttırmak isteyen Apple’ın bakalım bir sonraki hamlesi ne olacak?

iCloud

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler