Ana sayfa Apple iOS 13 ile FaceTime için muhteşem özellik geliyor!

iOS 13 ile FaceTime için muhteşem özellik geliyor!

iOS 13 Beta 3 ile FaceTime için muhteşem bir özellik geldi. Peki, FaceTime’ın bu yeni özelliği hangi iPhone modellerinde kullanılabiliyor?

Apple’ın geliştiriciler için yayınladığı iOS 13 Beta 3 güncellemesi ile FaceTime’a muhteşem bir özelliğin eklendiği ortaya çıktı. FaceTime Attention Correction (Dikkat Düzeltme) olarak geçen bu özellik sayesinde görüntülü görüşmelerinizde kameraya bakmasınız bile karşı tarafı gözlerinizi kameraya bakıyormuş gibi görünüyor.

iOS 13 Beta 3 yayınlandı!

Şimdilik sadece iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerine sunulan bu özellik Face ID’nin sensörleri ile sağlanıyor. iPhone X ve iPhone Xr modellerinde de Face ID modülünün olmasına rağmen bu özelliğin neden bu modellere sunulmadığı ise henüz bilinmiyor.

Muhtemelen iOS 13’ün ilerleyen Beta sürümlerinde veya Final sürümünde bu özellik iPhone X ve sonrası tüm modellere eklenecektir. Oldukça faydalı olan bu özelliğin sadece iPhone Xs’e özel olması pek hoş olmaz.

Bakalım Apple, dikkat düzeltme özelliğini tahmin ettiğimiz gibi Face ID destekli iPhone X ve sonrası modellere ilerleyen aylarda sunacak mı?

FaceTime

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler