Ana sayfa Apple iOS 12.2 ile garanti süresini kolayca öğrenin!

iOS 12.2 ile garanti süresini kolayca öğrenin!

iOS 12.2 güncellemesi ile iPhone ve iPad’in garanti süresini IMEI veye seri numarası sorgulatmadan anında kolayca öğrenebiliyorsunuz. Güncelleme ile gelen garanti süresi sorgulama özelliğinin nasıl kullanılacağı haberimizde.

Apple; Apple TV+, Apple News+, Apple Card ve Apple Arcade servislerini tanıttığı etkinliği sonrasında iPhone ve iPad sahiplerinin karşısına iOS 12.2 güncellemesi ile çıkmıştı. Bir çok yenilik ile gelen bu güncelleme ile cihazların garanti süresini sorgulamanın çok kolaylaştığı ortaya çıktı

iOS 12.2’de garanti süresi nasıl öğrenilir?

iPhone veya iPad‘inizin garanti süresini sorgulamak için Apple’ın sitesine girip seri numaranızı yazmanız gerekiyordu. Ancak güncelleme ile bu işlemi yapmadan anında garanti süresi hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Netflix rakibi Apple TV+ duyuruldu! İşte Apple TV+’ın sunduğu yenilikler!

Garanti süresini sorgulamak için; Ayarlar>Genel>Hakkında>Sınırlı Garanti bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Bu bölümden telefon veya tabletiniz hakkındaki garanti bilgilerine ulaşabilirsiniz.

iOS 12.2

iPhone veya iPad’inizin garanti süresini buradaki siteden de sorgulayabilirsiniz. Ancak bu sorgulama için seri numaranızı siteye girmeniz gerekiyor. Biraz daha zahmetli yani.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler