Ana sayfa Donanım Intel Xeon D-1500 İşlemcileri ile Uyumlu DDR4 RAM’ler

Intel Xeon D-1500 İşlemcileri ile Uyumlu DDR4 RAM’ler

Kingston Technology, bugün 4 GB ve 8 GB’lık 2133 MHz DDR4 ECC SO-DIMMs ValueRAM’lerini duyurdu. Intel Xeon D-1500 İşlemci ailesiyle uyumlu yeni DDR4 RAM’ler, en yüksek performanslı güncel teknolojiyi bilgisayarlarınıza getiriyor.

 Kingston_ValueRAM

Kingston Technology, günümüz bellek teknolojilerinin geldiği son nokta olan yeni DDR4 RAM’lerini tanıttı. Intel’in yeni nesil işlemci ailelerinden Xeon D-1500’e uyumlu olan ValueRAM 2133MHz DDR4 ECC SO-DIMM bellekler, 4 GB ve 8 GB’lık kitler şeklinde satışa sunulacak. 

Mikro sunucular, ağ ve depolama sistemleri için tasarlanan Xeon D-1500 işlemci ailesi ile uyumlu olan Kingston DDR4 ECC SO-DIMM bellekler düşük güç tüketimi ve yüksek performans için üretildi. Yeni bellekler bu özellikleri ile şirketlerin veri merkezleri için ihtiyaç duyduğu eşsiz verimlilikte bir bileşen konumunda. Kingston DDR4 ECC SO-DIMM bellekler 4 ve 8 GB’lık iki seçenekle çok yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

 Sony’den Kablosuz HD Görüntülü Konferans Sistemi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler