Instagram’dan fotoğraf nasıl indirilir! Yeni yöntem!

Instagram bir sonraki özelliği ile tepki çekebilir!

Eğer herhangi bir Instagram hesabından yüksek çözünürlüklü fotoğraflar indirmek istiyorsanız bunun birden fazla yol var. Peki bu yollardan en basiti hangisi? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Instagram’dan fotoğraf nasıl indirilir! Yeni yöntem! Instagram’dan video indirme işleminin nasıl yapıldığını sizlere geçtiğimiz gün anlatmıştık. Bugün ise fotoğrafların nasıl indirileceğini anlatıyoruz. Sizlerle paylaşacağımız Instagram fotoğraf indirme işlemi sayesinde fotoğrafları ekran görüntüsü alırken yaşanan kayıplardan kurtulacağınızı belirtelim. Yani bu yöntem ile fotoğraf indirirken, fotoğrafın tam çözünürlüğünde indirmiş olacaksınız.

Instagram web yenilenmiş tasarım ile karşınızda!

Android, iPhone ve masaüstü için geçerli olan bu yöntem çok basit çalışıyor. Paylaştığımız site sayesinde Instagram’daki hem fotoğraf hem de video gibi içerikleri direkt olarak telefonunuza kaydedebileceksiniz.

iPhone kullanıcıları için bu işlemi Safari tarayıcısı üzerinden gerçekleştirmelerini öneriyoruz. iPhone’da indireceğiniz fotoğraf “İndirilenler” bölümüne kaydoluyor. Bu bölümden de fotoğrafı direkt olarak Fotoğraflar uygulamasına kaydedebiliyorsunuz.

Instagram başkanı sessizliğini bozdu

Instagram’dan fotoğraf nasıl indirilir! Yeni yöntem!

  1. Adım: Instagram’dan indirmek istediğiniz fotoğrafın sağ üst tarafında yer alan üç noktaya basın.
  2. Adım: Daha sonra “Bağlatıyı Kopyala” seçeneğine tıklayın.
  3. Adım: Buradan video indirme sayfasını açın.
  4. Adım: Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı kutucuğa yapıştırın.
  5. Adım: Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra otomatik olarak fotoğraf algılanacak.
  6. Adım: Ön izlemesi gösterilen fotoğrafın yanında yer alan “İndir JPEG” seçeneğine tıklayın ve videoyu indirin.

Instagram'dan fotoğraf indirme

iPhone’da ise bir de Kestirmeler için Social Media Downloander kısayolu yer alıyor. Buradan SiriKısayolu‘nu ekledikten sonra yine indirmek istediğiniz fotoğrafın sağ üstündeki üç noktaya basın.

Buradan da “Şurada Paylaş” seçeneğine tıklayın. Karşınıza açılan ekrandan SMD kısayolunu seçin ve fotoğrafın otomatik olarak indirilmesini bekleyin.

Vivo X90 Pro özellikleri kesinleşti! İşte detaylar