HyperX Pulsefire Haste 2  : 100 milyon tıklama ömrüne sahip

Pulsefire Haste 2

100 milyon tıklama ömrüne sahip kablolu ve kablosuz HyperX Pulsefire Haste 2 oyuncu fareleri siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa çıkacak.

HP’nin oyun ve espor alanında öncü markası olan oyun çevre birimleri üreticisi HyperX , Pulsefire Haste 2 oyun farelerinin hem kablolu hem de kablosuz versiyonlarını satışa çıkarıyor. Pulsefire oyun faresi serisi, daha iyi kontrol ve performans için ultra hafif tasarımı, HyperX anahtarları ve sensörlerini sunuyor. Oyun becerilerini göstermek için ultra hafif bir fare arayan oyunculara üstün konfor ve kontrol sunuyor.

Pulsefire Haste 2 oyun faresi serisi ultra hafif ve sağlam bir tasarım yapısına sahip. Yeni HyperX 26K sensörü hem kablolu hem de kablosuz modelde 26.000 DPI’a kadar akıcı imleç hareketleri ve 650 IPS izleme hızı ile hassas ve optimum hassasiyet sunuyor. Pulsefire Haste 2 fare serisi, dokunsal ve sesli geri bildirimin yanı sıra 100 milyon tıklamaya kadar kullanım ömrü sağlayan yeni ve güvenilir HyperX anahtarlarını kullanıyor.

Pulsefire Haste 2

 

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan HyperX’in fare serisine yeni eklenen ürünler, yeni konfor, performans ve kontrol seviyeleri sunarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlandı.

HyperX  Oyuncu Faresi: Pulsefire Haste 2 modeli sadece 53g ağırlığına sahip ve özellikle hızlı kaydırma hareketleri için tasarlanmıştır. Oyun oynadığınız uzun süreler boyunca hassasiyeti ve performansı artırmak için etkileyici 8000Hz yoklama hızı ile minimum giriş gecikmesi için optimize edilen bu model, FPS oyunları ve rekabetçi oyunlar için idealdir.

HyperX Pulsefire Haste 2 Kablosuz Oyun Faresi:  anlık performans talep eden ve kablosuz bağlantının rahatlığını isteyen oyuncular için tasarlanmıştır.  2.4GHz kablosuz ve Bluetooth bağlantıları arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan çift modlu kablosuz bağlantı sunar. HyperFlex 2 şarj kablosuyla birlikte gelen ürün, kullanıcıların fareyi kullanırken, kablolu ve kablosuz modlar arasında geçiş yaparken şarj edebilmelerini sağlar. Bu ikinci nesil  kablosuz faresi 61g ağırlığındadır ve 100 saate kadar pil ömrü sunuyor

Dahili kavrama bandı, gerginliği ve direnci azaltan süper esnek paracord kablosu ve hızlı, zahmetsiz bir kayma için düşük sürtünme ve yüksek tepki sağlayan saf PTFE patenleri ile gelişmiş kontrol sunar. Ayrıca, her iki model de HyperX NGENUITY Yazılımı ile tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcıların kişisel tercihlerine göre optimize edilebilir. Kullanıcılar programlanabilir düğmeler için makrolar oluşturabilir, DPI ayarlarını özelleştirebilir ve RGB aydınlatmayı kişiselleştirebilirler.

E3 2023 oyun fuarı neden iptal edildi? İşte gerçekler!