HTC Türkiye’den One M10 için sürpriz video geldi!

HTC Türkiye

HTC Türkiye sürpriz bir video yayınladı. Direkt olarak One M10 modeli için yayınlanan videoda beklenen amiral gemisine dikkat çekiliyor.

MWC 2016’da beklenen akıllı telefonlardan biri olan HTC One M10, fuarda duyurulmamış daha sonraya bırakılmıştı. HTC daha sonra sosyal medya üzerinden “#powerof10” etiketiyle One M10 modeline dikkat çekmişti. Şimdi ise dünyada ilk kez HTC Türkiye kanalından yayınlanan bir video, tüm dünya basınında kendine yer buldu. İlgili video daha sonra HTC’nin global YouTube kanalında da yayınlandı.

Türkçe altyazı ile yayınlanan videoda HTC, yeni telefonu için gece gündüz tutkuyla çalıştığını vurguluyor. Özellikle bu yıl telefonun kamerası ve performansı konularında beklentinin yüksek olduğunu belirtelim. Performans tarafında telefonun Qualcomm Snapdragon 820 kullanması bekleniyor. Basına sızan bazı iddialara göre kamera tarafında ise 12 MP UltraPixel kamera ve f/1.9 diyafram açıklığı olacak. Galaxy S7 ve LG G5 gibi rakip telefonların duyurulmasından sonra sıra HTC’de diyebiliriz. HTC Türkiye tarafından yayınlanan bu kısa videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

HTC Türkiye’den One M10 sürprizi!

iPhone 5se kutusu ortalığı karıştırdı!